Bumblebee z nowym wyglądem w „Transformers: The Last Knight”

Robert Skowronski
06.06.2016 10:01
Bumblebee z nowym wyglądem w „Transformers: The Last Knight” Fot. materiały prasowe

Prace nad kolejną odsłoną filmu Michaela Baya posuwają się na przód. Reżyser zaprezentował nowy wygląd jednego z autobotów. Jak będzie się prezentować Bumblebee?

Do tej pory otrzymywaliśmy raczej informacje dotyczące powiększającej się obsady „Transformers: The Last Knight”. Wiemy już, że na ekran powrócą Mark Wahlberg jako Cade Yeager oraz Josh Duhamel jako Porucznik Lennox. Nowymi twarzami będą młodziutka Isabela Moner, Jerrod Carmichael oraz... sir Anthony Hopkins - rola aktora nie została jeszcze ujawniona. Optimusowi Prime'owi głosu użyczy Peter Cullen.

Tym razem Michael Bay podzielił się zdjęciem przedstawiającym mechanicznego ulubieńca widzów, który z odsłony na odsłonę ulegał modyfikacjom. Żółty robot mający karoserię Chevroleta Camaro przypomina obecnie model z 2016 roku. Tak wygląda nowy Bumblebee:

Zdjęcia do „Transformers: The Last Knight” ruszyły 6 czerwca 2016 roku w Detroit. Jednak plan będzie się sukcesywnie przenosił w różne zakątki świata, w tym też na Kubę. Tym samym obraz będzie drugą hollywoodzką produkcją po „Szybkich i wściekłych 8”, która będzie realizowana na wyspie rządzonej przez Raúla Castro.

Szczegóły fabuły nie są póki co znane. Scenariusz został przygotowany przez Arta Marcuma i Matta Hollowaya, mających na koncie „Iron Mana”, oraz Kena Nolana odpowiedzialnego za tekst „Helikoptera w ogniu”. Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto Read zostali producentami obrazu, który ma trafić do kin 23 czerwca 2017 roku.

Twórcy za pośrednictwem Twittera i opublikowanej tam krótkiej zajawki zdradzili już kto będzie filmowym szwarccharakterem. Główne zagrożenie będzie stanowić Megatron:

Bumblebee i jego wygląd prawdopodobnie jeszcze się zmieni przy okazji premiery spin-offu o żółtym autobocie. Plany dystrybucyjne zdradził już jakiś czas temu Brad Grey z Paramount Pictures:

W świecie Transformersów są postacie, które powinny otrzymać solowe filmy. Pierwszy z nich zrobimy razem z Michaelem Bayem - będzie to dzieło o Bumblebeem. Zebraliśmy ekipę scenarzystów, którą kieruje Akiva Goldsman. Ci ludzie złożyli w całość osiem lub dziewięć interesujących historii. Tak więc z tą grupą, i z pomocą Stevena Spielberga pod względem oceny poziomu historii, te postacie są ważnym elementem dla naszych interesów.

„Transformers: The Last Knight” ma stanowić rodzaj furtki dla serii spin-offów, prequeli i crossoverów, które planuje wytwórnia Paramount.

Jak Wam się podoba nowy Bumblebee?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.