Buzz Astral doczekał się własnego filmu. Zobaczcie zapowiedź animacji z Chrisem Evansem w roli głównej

28.10.2021 11:42
Buzz Astral doczekał się własnego filmu. Zobaczcie zapowiedź animacji z Chrisem Evansem w roli głównej Fot. materiały prasowe/Disney

Disney udostępnił zwiastun kolejnego spin-offu swojej popularnej serii – tym razem padło na Buzza Astrala z "Toy Story". Zapowiedź produkcji zobaczycie poniżej.

Na koniec świata i jeszcze dalej! Oto zwiastun filmu Lightyear

Po niedawnych "popisach" Disneya w postaci aktorskich wersji ich kultowych bajek, które były poniżej oczekiwań i nie dorównywały oryginałom, Imperium Myszki Miki postanowiło spróbować czegoś innego. Tym razem zapowiedzieli bowiem, że stworzą spin-off "Toy Story", który skupi się na postaci Buzza Astrala.

Polecamy

Myk polega na tym, że poznamy historię "prawdziwego" Buzza Astrala, czyli mężczyzny, który był inspiracją dla zabawki z oryginalnego "Toy Story". Głosu udzieli mu sam Kapitan Ameryka, czyli Chris Evans, a przedsmak jego przygód możecie zobaczyć poniżej:

Niewątpliwie przyjemnym smaczkiem dla fanów klasycznego rocka będzie fakt, że soundtrackiem zwiastuna jest hit "Starman" autorstwa Davida Bowiego. 

Polecamy

W oryginalnych filmach głosu zabawce udzielał Tim Allen, który powrócił we wszystkich czterech odsłonach serii.

Reżyserem filmu "Lightyear" został Angus MacLane, a datę premiery produkcji wyznaczono na 17 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.