Buzz Astral doczekał się własnego filmu. Zobaczcie zapowiedź animacji z Chrisem Evansem w roli głównej

28.10.2021 11:42
Buzz Astral doczekał się własnego filmu. Zobaczcie zapowiedź animacji z Chrisem Evansem w roli głównej Fot. materiały prasowe/Disney

Disney udostępnił zwiastun kolejnego spin-offu swojej popularnej serii – tym razem padło na Buzza Astrala z "Toy Story". Zapowiedź produkcji zobaczycie poniżej.

Na koniec świata i jeszcze dalej! Oto zwiastun filmu Lightyear

Po niedawnych "popisach" Disneya w postaci aktorskich wersji ich kultowych bajek, które były poniżej oczekiwań i nie dorównywały oryginałom, Imperium Myszki Miki postanowiło spróbować czegoś innego. Tym razem zapowiedzieli bowiem, że stworzą spin-off "Toy Story", który skupi się na postaci Buzza Astrala.

Polecamy

Myk polega na tym, że poznamy historię "prawdziwego" Buzza Astrala, czyli mężczyzny, który był inspiracją dla zabawki z oryginalnego "Toy Story". Głosu udzieli mu sam Kapitan Ameryka, czyli Chris Evans, a przedsmak jego przygód możecie zobaczyć poniżej:

Niewątpliwie przyjemnym smaczkiem dla fanów klasycznego rocka będzie fakt, że soundtrackiem zwiastuna jest hit "Starman" autorstwa Davida Bowiego. 

Polecamy

W oryginalnych filmach głosu zabawce udzielał Tim Allen, który powrócił we wszystkich czterech odsłonach serii.

Reżyserem filmu "Lightyear" został Angus MacLane, a datę premiery produkcji wyznaczono na 17 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.