"Buzz Astral" już niedługo na Disney+. Poznaliśmy datę premiery filmu w streamingu

20.07.2022 13:19
"Buzz Astral" już niedługo na Disney+. Poznaliśmy datę premiery filmu w streamingu Fot. Walt Disney Studios Motion Pictures - Pixar Animation Studios/East News

Wiemy, kiedy film "Buzz Astral" pojawi się na platformie streamingowej Disney+ (a przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, chociaż spodziewamy się, że w Polsce data będzie identyczna).

Buzz Astral z premierą na Disney+

Spin-off serii "Toy Story" nie okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym, na który niewątpliwie liczył Disney. Nie podbił też serca fanów animacji, jak niegdyś np. "Spider-Man: Uniwersum", który swoje nieduże przychody zbalansował sukcesem artystycznym (i Oscarem za najlepszą pełnometrażową animację).

Polecamy

Nie mniej jednak, film nadal jest powiązany z uwielbianą serią "Toy Story" i pewnie znajdzie się grono osób, które chętnie obejrzy przygody Buzza Astrala na Disney+. Jak podaje Deadline, tam produkcję będziemy mogli obejrzeć już od 3 sierpnia 2022 roku - a przynajmniej w USA, chociaż spodziewamy się, że w Polsce data premiery będzie taka sama.

Jak w oświadczeniu dla portalu opowiedział reżyser "Buzza Astrala", Angus MacLane:

"Buzz Astral" wygląda niesamowicie na dużym ekranie, ale cieszymy się, że trafi też na Disney+. Poświęciliśmy filmowi lata swojego życia, ale jesteśmy z niego dumni. Chcemy, żeby ludzie go oglądali na zapętleniu!

W najnowszej animacji studia Pixar "Buzz Astral" poznajemy losy astronauty/inspiracji do stworzenia zabawki Buzza Astrala, będącej jednym z głównych bohaterów "Toy Story".

Buzz to pilot testowy, który ma wykonać lot przez tunel czasoprzestrzenny (czy jakieś inne dziwne kosmiczne zjawisko). Bohater w ten sposób odbędzie przypadkiem podróż w przyszłość i dowie się, że dziwnie wyglądająca planeta, na której się znalazł, jest Ziemią, tylko starszą o ponad 60 lat. 

W filmie pojawia się też złoczyńca z "Toy Story 2" kosmiczny imperator Zurg, a także nowy czarujący robokot Sox, który pomaga Buzzowi w wykonaniu jego misji.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.