"Buzz Astral" już niedługo na Disney+. Poznaliśmy datę premiery filmu w streamingu

20.07.2022 13:19
"Buzz Astral" już niedługo na Disney+. Poznaliśmy datę premiery filmu w streamingu Fot. Walt Disney Studios Motion Pictures - Pixar Animation Studios/East News

Wiemy, kiedy film "Buzz Astral" pojawi się na platformie streamingowej Disney+ (a przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, chociaż spodziewamy się, że w Polsce data będzie identyczna).

Buzz Astral z premierą na Disney+

Spin-off serii "Toy Story" nie okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym, na który niewątpliwie liczył Disney. Nie podbił też serca fanów animacji, jak niegdyś np. "Spider-Man: Uniwersum", który swoje nieduże przychody zbalansował sukcesem artystycznym (i Oscarem za najlepszą pełnometrażową animację).

Polecamy

Nie mniej jednak, film nadal jest powiązany z uwielbianą serią "Toy Story" i pewnie znajdzie się grono osób, które chętnie obejrzy przygody Buzza Astrala na Disney+. Jak podaje Deadline, tam produkcję będziemy mogli obejrzeć już od 3 sierpnia 2022 roku - a przynajmniej w USA, chociaż spodziewamy się, że w Polsce data premiery będzie taka sama.

Jak w oświadczeniu dla portalu opowiedział reżyser "Buzza Astrala", Angus MacLane:

"Buzz Astral" wygląda niesamowicie na dużym ekranie, ale cieszymy się, że trafi też na Disney+. Poświęciliśmy filmowi lata swojego życia, ale jesteśmy z niego dumni. Chcemy, żeby ludzie go oglądali na zapętleniu!

W najnowszej animacji studia Pixar "Buzz Astral" poznajemy losy astronauty/inspiracji do stworzenia zabawki Buzza Astrala, będącej jednym z głównych bohaterów "Toy Story".

Buzz to pilot testowy, który ma wykonać lot przez tunel czasoprzestrzenny (czy jakieś inne dziwne kosmiczne zjawisko). Bohater w ten sposób odbędzie przypadkiem podróż w przyszłość i dowie się, że dziwnie wyglądająca planeta, na której się znalazł, jest Ziemią, tylko starszą o ponad 60 lat. 

W filmie pojawia się też złoczyńca z "Toy Story 2" kosmiczny imperator Zurg, a także nowy czarujący robokot Sox, który pomaga Buzzowi w wykonaniu jego misji.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.