"Był sobie Deadpool" - zobacz pierwszy polski zwiastun świątecznego filmu o antybohaterze Marvela

Sergiusz Kurczuk
29.11.2018 11:13
palakt filmu Był sobie Deadpool|undefined Fot. materiały promocyjne

Twórcy "Deadpoola 2" postawili  przygotować świąteczny prezent w postaci rodzinnej wersji produkcji. W sieci pojawił się zwiastun filmu "Był sobie Deadpool".

W maju 2018 roku wygadany najemnik powrócił w filmie "Deadpool 2". Produkcja w reżyserii Davida Leitcha z Ryanem Reynoldsem, Joshem Brolinem i Zazie Beetz w rolach głównych, znacznie poszerzyła świat stworzony dwa lata wcześniej. Twórcy drugiej części przygód niegrzecznego antybohatera Marvela postanowili stworzyć specjalną świąteczną wersję filmu dla całej rodziny, która trafi do kin już w grudniu 2018 roku. Dostępny jest już polski zwiastun filmu zatytułowanego "Był sobie Deadpool". Jak się prezentuje?

"Był sobie Deadpool" - polski zwiastun filmu

Problem z "Deadpoolem 2" polegał na tym, że mimo polskiego dubbingu, produkcja posiadała kategorię tylko dla dorosłych. Z tego powodu wielu małoletnich fanów najemnika, nie mogło w legalny sposób zobaczyć jego nowych przygód. Twórcy wyszli jednak naprzeciw młodszej części publiczności i z okazji zbliżającej się Gwiazdki powołali do życia okrojoną wersję ze znaczkiem PG-13. Pewne sceny zostały zmodyfikowane, a całość stworzona jako świąteczna historia opowiadana przez Deadpoola Fredowi Savage'owi. Zresztą, zobaczcie sami.

Fred Savage gra samego siebie i chociaż teraz nie wygląda już tak uroczo, jak trzy dekady temu, fani serialu "Cudowne lata" na pewno pamiętają jego dziecięce role. Deadpool właśnie z tego powodu postanowił porwać aktora i opowiedzieć mu swoje ostatnie przygody. Żebyście nie pomyśleli sobie, że twórcy filmu "Był sobie Deadpool" poszli na łatwiznę, informujemy, że w produkcji zobaczymy 20 minut zupełnie nowego materiału.

"Był sobie Deadpool" - kiedy premiera?

Był sobie Deadpool Fot. foto: materiały promocyjne

Czym Deadpool zastąpi wulgaryzmy, brutalne sceny walk i niecenzuralne żarty? Dowiemy się już niedługo. "Był sobie Deadpool" trafi na ekrany polskich kin 12 grudnia 2018 roku. Najwyraźniej w te święta Bożego Narodzenia Święty Mikołaj będzie miał dużą konkurencję...

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.