Była żona Johnny'ego Deppa pozwała twórców filmu za sceny seksu

Robert Skowronski
05.04.2017 12:31
|north Fot. Brent Perniac/AdMedia/Sipa USA/East News

Amber Heard pozwała twórców filmu „London Fields” za to, że bez jej wiedzy dokręcili sceny seksu z dublerką.

Była żona Johnny'ego Deppa nie znika z pierwszych stron gazet czy internetowych nagłówków. W ostatnim czasie mówiło się o niej w kontekście jej roli w „Lidze Sprawiedliwości” i „Aquamanie” jako Mera, a także przywołując głośny rozwód z hollywoodzkim gwiazdorem. Teraz Amber powróciła do mediów za sprawą pozwu przeciwko twórcom filmu „London Fields”.

Powodem wniesienia sprawy do sądu stało się to, że dokręcono kilka nagich scen z pomocą dublerki Amber Heard. Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć aktorka wyznała, że ma zastrzeżenia co do niektórych sekwencji zbliżeń łóżkowych. Producent Christopher Hanley i jego żona scenarzystka Roberta Hanley postanowili pójść gwieździe na rękę, ale jednocześnie nie chcieli rezygnować ze swoich dotychczasowych planów - stąd dokrętki.

Amber Heard uznała tak powstałe sceny, które widzowie mogą skojarzyć z nią, za pornograficzne. Stwierdziła, że nigdy by nie wyraziła zgody na ich realizację. Ujęcia te mają być wykorzystane w producenckiej wersji filmu.

O czym opowiada „London Fields”? Kiedy Nicola Six (Amber Heard) przewiduje własną śmierć, rozpoczyna romans z trzema różnymi mężczyznami, wiedząc, że jeden będzie jej mordercą. Data premiery obrazu jak na razie nie została ustalona. Zobaczcie zwiastun produkcji:

Hanleyów wcześniej pozwał reżyser „London Fields”, Mathew Cullen. Doprowadziło to do tego, że prezentacja obrazu podczas festiwalu w Toronto w 2015 roku była niemożliwa. 

17 listopada 2017 roku do kin wkroczy „Liga Sprawiedliwości” Zacka Snydera. Na ekranie ujrzymy Batmana (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborga (Ray Fisher), Flasha (Ezra Miller), Aquamana (Jason Momoa) oraz oczywiście Heard. Aktorka ma również wystąpić w filmie „Czasem Warto Zabić” w reżyserii Agnieszki Holland. Będzie to ekranizacja powieści Petera Swansona, „The Kind Worth Killing”.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.