Carla Gugino powróci w 2. sezonie "Nawiedzonego domu na wzgórzu"?

13.06.2019 11:58
2. sezon Fot. . kadr z wideo

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" jest już potwierdzony. Poznajcie najnowsze informacje dotyczące nadchodzącej serii.

Serial "Nawiedzony dom na wzgórzu" produkcji Netfliksa jest oparty na powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem. Produkcja przedstawia historię rodziny, która zmaga się ze wspomnieniami o starym, nawiedzonym domu i wydarzeniach, które zmusiły ją do opuszczenia go. Widzowie, którzy tęsknią za tym dreszczykiem, z pewnością ucieszą się z informacji, że 2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" pojawi się na Netfliksie.

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" - obsada

Fanów zastanawia, kto pojawi się w kolejnym sezonie serialu. Carla Gugino, aktorka znana z pierwszej serii, udzieliła niedawno wywiadu, w którym zdradziła parę szczegółów. Kolejna część "Nawiedzonego domu na wzgórzu" będzie oparta na powieści "W kleszczach lęku" Henry'ego Jamesa. Okazuje się bowiem, że w następnej serii "Nawiedzonego domu na wzgórzu" zobaczymy jedną albo nawet dwie postaci. Co sądzi o tym Carla Gugino?

Cóż, nie mogę teraz niczego powiedzieć poza tym, że Mike i ja uwielbiamy ze sobą współpracować i jeśli mamy tylko taką możliwość i okazję, od razu z niej korzystamy [...]. Rozmawiamy teraz dużo o tym i zobaczymy, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jedyne co mogę powiedzieć jest to, że niesamowicie się cieszę z okazji 2. sezonu i z tego, co zrobi Mike.

Przeczytaj także

2. sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" - kiedy premiera?

Drugi sezon serialu będzie nosił tytuł "The Haunting of Bly Manor". Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy odbędzie się premiera i kto dołączy do obsady. Wszystko wskazuje na to, że serial zadebiutuje w 2020 roku na platformie Netflix.

Zobacz także: Top 10 najstraszniejszych horrorów o duchach

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.