Channing Tatum i piesek błyszczą w komedii akcji "Dog". Zobaczcie zabawny zwiastun

18.11.2021 11:58
Channing Tatum i piesek błyszczą w komedii akcji "Dog". Zobaczcie zabawny zwiastun Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu "Dog" z Channingiem Tatumem i pieskiem w rolach głównych. Zobaczcie zapowiedź komedii akcji.

Channing Tatum i pies ratują siebie nawzajem w zwiastunie filmu DOG

Były żołnierz Briggs (Channing Tatum) i były żołnierz Lulu (śliczny owczarek belgijski) muszą połączyć siły, by dostać się na pogrzeb byłego właściciela zwierzaka - tak w dużym skrócie możemy opisać fabułę nadchodzącego filmu "DOG", którego zwiastun właśnie trafił do sieci.

Polecamy

Ten zapowiada nam sympatyczną komedię o dwójce skrzywdzonych przez los i nieco zagubionych stworzeń, z których jedno jest "brudnym zwierzakiem, nie nadającym się do życia z ludźmi", a drugie "jest... psem". Zobaczcie zwiastun produkcji:

Channing Tatum jest również współreżyserem produkcji (wraz z Reidem Carolinem), którą wyda studio MGM. W obsadzie filmu zobaczymy pojawili się również: Jane Adams, Kevin Nash, Q’orianka Kilcher, Ethan Suplee, Emmy Raver-Lampman, Nicole LaLiberté, Luke Forbes i Ronnie Gene Blevins.  

Polecamy

Tatum skomentował tworzenie produkcji, żartując, że to film dla osób, które chcą zobaczyć jak gryzie go pies:

Proces tworzenia tego filmu to była jedna z najbardziej szalonych podróży w moim życiu! Jeśli chcecie zobaczyć, jak gryzie mnie pies, to moim zdaniem film będzie dla was zabawny!

Film "DOG" pojawi się w kinach w lutym 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.