Charlize Theron jako nieśmiertelna wojowniczka w zapowiedzi nowego filmu Netfliksa [ZDJĘCIA]

08.05.2020 09:31
The Old Guard|undefined Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcia z nadchodzącego filmu "The Old Guard" z Charlize Theron w roli głównej. O czym opowiada nadchodząca produkcja?

Już niedługo fani komiksów będą mieli okazję zobaczyć filmową adaptację powieści graficznej "The Old Guard". W filmie na jego podstawie w jednej z głównych ról zobaczymy Charlize Theron. Jak gwiazda prezentuje się jako nieśmiertelna wojowniczka?

"The Old Guard" - Charlize Theron na pierwszych zdjęciach z filmu Netfliksa

Dzięki sukcesowi produkcji Marvel Studios coraz większa ilość producentów filmowych nie boi sięgnąć się po mniej znane komiksy, w celu przeniesienia ich na małe i duże ekrany. Jednym z przykładów tego stanu rzeczy jest nadchodzący film Netfliksa zatytułowany "The Old Guard".

Przeczytaj także

W produkcji, która za kilka miesięcy trafi na platformę streamingową, wystąpiła zwyciężczyni Oscara Charlize Theron. Aktorka wielokrotnie udowodniła, że kino akcji nie jest jej obce, grając w takich hitach, jak "Mad Max: Na drodze gniewu", seria "Szybcy i wściekli" czy "Atomic Blonde". Już niedługo zobaczymy ją w kolejnej produkcji pełnej wybuchów, strzałów i pościgów. Mowa o "The Old Guard". Serwis Netflix zaprezentował, jak aktorka będzie prezentowała się w nowej roli na pierwszych zdjęciach z filmu.

The Old Guard Fot. foto: materiały promocyjne/Netflix
The Old Guard Fot. foto: materiały promocyjne/Netflix

Dwie fotografie przedstawiają tytułowych bohaterów "The Old Guard". Na trzecim - zakulisowym zdjęciu, możemy zobaczyć Theron obok reżyserki filmu Giny Prince-Bythewood.

Przeczytaj także

Produkcja powstała na podstawie serii stworzonej przez Grega Ruckę i rysownika Leandro Fernandeza. Historia opowiada o drużynie superżołnierzy pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Charlize Theron). Sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci walczyła o bezpieczeństwo śmiertelnego świata. Ale kiedy cały zespół zostaje zwerbowany do podjęcia nagłej misji, niesamowite zdolności jego członków zostają odkryte przez wroga. Andy i Nil, która właśnie dołączyła do szeregów grupy, muszą pomóc wyeliminować zagrożenie i stawić czoła tym, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zbić na tym fortunę.

Przeczytaj także

"The Old Guard" - kiedy premiera?

Film "The Old Guard" wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood ("Miłość i koszykówka", "W cieniu jupiterów"), to mocna, pełna autentyzmu i naszpikowana akcją opowieść, która pokazuje, że naprawdę niełatwo jest żyć wiecznie. Produkcja trafi do bazy Netfliksa już 10 lipca 2020 roku.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Komiks o homoseksualnej kobiecie wikingu doczeka się filmowej adaptacji

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.