Chris Evans i Ryan Gosling gwiazdami nowego filmu Netfliksa

18.07.2020 13:40
Chris Evans i Ryan Gosling gwiazdami nowego filmu Netfliksa Fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Nowa produkcja będzie thrillerem zatytułowanym "The Gray Man". Reżyserami widowiska zostali bracia Russo, znani m.in. z filmów MCU takich jak "Avengers: Endgame", czy "Infinity War".

Film "The Gray Man" będzie adaptacją serii powieści Marka Greaneya, która rozpoczęła się własnie od książki o tym tytule. Gosling i Evans wcielą się w główne role: kolejno znanego mordercę Courta Gentry'ego (tytułowy Gray Man) oraz Lloyda Hansena, jednego z byłych współpracowników Gentry'ego. Ten będzie miał za zadanie schwytać niebezpiecznego zabójcę, którego zna ze wspólnego czasu w CIA.

Evans, Gosling i bracia Russo stworzą nowy film Netfliksa

Jak podaje portal Deadline, Anthony Russo wyjaśnił inspirację w oficjalnym oświadczeniu:

Ten film będzie prawdziwym pojedynkiem dwóch aktorów, którzy reprezentują dwie strony CIA - to, czym może być i to, co może zrobić. Dla tych, którzy byli fanami "Captain America: The Winter Soldier" mamy dobre wieści - powracamy do bardziej "przyziemnego" tworzenia filmów. Tym jest dla nas ta produkcja.

Przeczytaj także

"The Gray Man" będzie pierwszym filmem wyreżyserowanym przez braci Russo po "Avengers: Endgame", które stało się najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów. Wcześniej przygotowali dla Marvel Studios aż 3 filmy - wspomnianego "Winter Soldiera", a także "Captain America: Civil War" oraz "Avengers: Infinity War". W międzyczasie byli natomiast producentami filmu "Extraction" z Chrisem Hemsworthem.

Jak tłumaczy Joe Russo:

Dla nas praca z Evansem i Goslingiem jest genialna. Planujemy stworzyć całą serię/uniwersum z Ryanem w roli głównej. Wszyscy się przykładamy i postaramy się, by pierwsza odsłona mogła się doczekać kontynuacji. Świetnie nam się pracuje z Netfliksem i naszym producentem Scottem Stuberem, z którym działamy od prawie 20 lat.

Produkcja filmu "The Gray Man" ma ruszyć "późną jesienią/wczesną wiosną w zależności od sytuacji pandemicznej na świecie". Data premiery jest nieznana. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.