Chris Evans już tęskni za Marvelem. Czy to znaczy, że powróci jeszcze do roli Kapitana Ameryki?

03.07.2020 15:14
Chris Evans już tęskni za Marvelem. Czy to znaczy, że powróci jeszcze do roli Kapitana Ameryki? Fot. . Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Chris Evans, najlepiej znany z roli Kapitana Ameryki w filmach Marvel Cinematic Universe, zdradził że już tęskni za swoją rolą i pracą dla Marvela. Czy to oznacza, że w przyszłości zobaczymy go jeszcze w słynnej roli?

Chris Evans udzielił niedawno wywiadu magazynowi Backstage. W trakcie rozmowy zdradził, że już tęskni za pracą nad blocbkbusterami z cyklu Marvela. Evans wystąpił łącznie w 7 filmach MCU. W 2011 roku w filmie „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”, w jego dwóch sequelach, a także czterech filmach z serii „Avengers”, nie licząc cameo w filmie "Thor: Mroczny świat".

Przeczytaj także

Chris Evans tęskni za rolą

„Kochałem pracę z Marvelem. Już za nią tęsknię. Nie można jednak zaprzeczyć, że jest coś niezwykle ekscytującego w kompletnej wolności i możliwości zaspokajania mojego artystycznego apetytu i podążania za dowolnymi projektami” – zauważył Evans.

Aktor pożegnał się z rolą po wydarzeniach z filmu „Avengers: Koniec gry”, w którym jego bohater otrzymał idealne zakończenie. Zapowiedziany na sierpień erial „The Falcon and the Winter Soldier” opowie, co wydarzyło się po dramatycznym finale obrazu.

Przeczytaj także

Warto przypomnieć, że zanim Evans został zaangażowany do roli Kapitana Ameryki, wystąpił w dwóch filmach z cyklu „Fantastyczna Czwórka”, również bazujących na komiksach Marvela.

Czytaj także: Syn Godzilli jest transseksualny. Japoński potwór staje w obronie osób LGBT [WZRUSZAJĄCE WIDEO] 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.