Chris Evans ponownie w roli Kapitana Ameryki? Gwiazdor ma powrócić w jednym z seriali Marvela

27.10.2019 09:00
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Według najnowszych plotek w serialu "Falcon and the Winter Soldier" wystąpi Chris Evans, który ostatni raz zagra Kapitana Amerykę. To nie jedyne gwiazdy Marvela, które mają wystąpić w produkcji. 

Już za kilka miesięcy zadebiutują pierwsze seriale Marvela, które trafią na platformę streamingową Disney+. Wśród nich będzie produkcja pod tytułem "The Falcon and the Winter Soldier", opowiadająca o dwóch przyjaciołach Kapitana Ameryki, którzy przejmą schedę po bohaterze II wojny światowej. Według najnowszych plotek w serialu w roli Capa zobaczymy ponownie Chrisa Evansa

"The Falcon and the Winter Soldier" - Chris Evans ponownie jako Kapitan Ameryka

Ruszyła produkcja serialu, w której głównymi bohaterami będą Sam Wilson (Anthony Mackie) i Bucky Barnes (Sebastian Stan). Z tego powodu sieć zalały nowe plotki na temat nadchodzącego tytułu. Pierwszy potencjalny przeciek pochodzi z Twittera MCU Direct. Zdradzono w nim zarys fabuły serialu. 

Ujawniono w nim między innymi, że główni bohaterowie staną twarzą w twarz z viralowym zagrożeniem, za którym będzie stał Helmut Zemo (Daniel Brühl) - główny antagonista z filmu "Kapitan Ameryka: Civil War". Wiadomo też, że w produkcji widzowie poznają nowe sekrety, które kryje metalowe ramię Bucky'ego. To jednak nie wszystko. Na portalu 4Chan zamieszczono kilka innych informacji, mających pochodzić z planu serialu. Jedna z nich mówi, że w "The Falcon and the Winter Soldier" ponownie zobaczymy Chrisa Evansa. 

Przeczytaj także

Według portalu Comics Book News, gwiazdor wystąpi gościnnie w swojej ikonicznej roli. Ma powrócić jako stary Cap, którego widzieliśmy pod koniec "Avengers: Endgame". Prawdopodobnie będzie służył radą swoim druhom. W końcu tarczę po Stevie Rogersie otrzymał Falcon, który będzie starał się zająć miejsce jednego z założycieli Avengers. Evans ma wystąpić w dwóch odcinkach serialu.

Przeczytaj także

To nie jedyny występ gościnny gwiazd Marvela. Według użytkowników 4Chana w produkcji wystąpią również inni aktorzy związani z MCU. Według doniesień internautów w serialu zobaczymy również generała Rossa (William Hurt). Wojskowy nie będzie chciał współpracować z Falconem, który nie podpisał Porozumienia z Sokovii. Z tego powodu miejsce Rogersa zajmie nowy Kapitan Ameryka - John Walker (Wyatt Russell), który podobnie jak w komiksach przyjmie pseudonim US Agent.

 

Sam zdenerwowany tym faktem nawiąże kontakt z Buckym i wspólnie będą walczyć z drobnymi kryminalistami. Tymczasem Sharon Carter (Emily VanCamp) będzie błagać rząd o nawiązanie współpracy z Falconem. Okaże się jednak, że dwaj przyjaciele Kapitana Ameryki zaprzyjaźnią się z Walkerem, którego uznają za godnego następcę Rogersa. 

Przeczytaj także

Sprawy jednak skomplikują się z powodu kolejnej intrygi Zemo. Złoczyńca wszczepi Walkerowi implant, w czym pomoże mu Rachel Leighton (Bonnie Wright) znana w komiksach jako Daimondback. Ross, chcąc nie chcąc zrekrutuje Falcona i Winter Soldiera, których zadaniem będzie zatrzymanie szalejącego US Agenta. W serialu ma się również pojawić Emil Blonsky (Tim Roth) lepiej znany jako Abomination z filmu "Incredible Hulk", Martin Freeman czyli agent Everett Ross z "Black Panther" oraz Yelena Belova - Florence Pugh, która wcieli się w drugą Black Widow. Aktorkę zobaczymy w tej roli po raz pierwszy w nadchodzącym filmie o Natashy Romanoff. 

Przeczytaj także

Czy rzeczywiście tak będzie prezentować się fabuła nadchodzącego serialu? Trudno powiedzieć, bo powyższe informacje to niepotwierdzone plotki. Jednak, jeśli to prawda, obsada produkcji robi wrażenie. Tym bardziej że ponownie zobaczymy wiele postaci, które pojawiły się w poprzednich tytułach związanych z MCU. 

Przeczytaj także

"The Falcon and the Winter Soldier" - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo, kiedy Disney+ wyemituje pierwszy odcinek serialu "The Falcon and the Winter Soldier". Zdradzono jedynie, że premiera odbędzie się w roku 2020, prawdopodobnie w drugiej połowie. Czy Evans rzeczywiście powróci jako stary Kapitan Ameryka? Przekonamy się dopiero za jakiś czas. Platforma Disney+ ruszy 12 listopada 2019 roku. 

Przeczytaj także

Zobacz też:

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.