Chris Evans zagrał legendarny przebój Prince'a na pianinie. Wyszło mu całkiem nieźle

12.10.2021 13:12
Chris Evans zagrał legendarny przebój Prince'a na pianinie. Wyszło mu całkiem nieźle Fot. Invision/Invision/East News

Chris Evans jest niewątpliwie utalentowanym aktorem, ale gwiazdor ma w rękawie asa - okazuje się, że całkiem nieźle radzi sobie również z instrumentami klawiszowymi.

Chris Evans zagrał Prince'a na pianinie

Gwiazdor filmów Marvela udostępnił niedawno w swoich mediach społecznościowych krótkie wideo, na którym zaprezentował światu swoje umiejętności grania na pianinie. Chris Evans postanowił zarzucić klasykiem i zagrał krótki cover "Purple Rain", legendarnego hitu Prince'a.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć materiał udostępniony przez znanego aktora:

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Chris Evans i Scarlett Johansson zagrają główne role w produkcji "Ghosted", romantycznym filmie akcji w reżyserii Dextera Fletchera. Ten niedawno zrealizował "Rocketmana" oraz dokończył film "Bohemian Rhapsody".

Polecamy

Scenariusz produkcji przygotowali Paul Wernick oraz Rhett Reese, ludzie odpowiedzialni za "Deadpoola" oraz filmy "Zombieland", więc mają dobre doświadczenie na koncie.

Johansson oraz Evans współpracowali ze sobą oczywiście przy czterech filmach o Avengers, a także dwóch odsłonach serii "Kapitan Ameryka" ("Zimowy Żołnierz" i "Wojna bohaterów"). Duet już raczej nie powróci do pracy w MCU - Kapitan Ameryka Evansa jest na emeryturze,Black Widow Johansson nie żyje. Poza tym aktorka niedawno pozwała Disneya, czym definitywnie zamknęła swój rozdział współpracy z Imperium Myszki Miki.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.