Chris Hemsworth jako "Gruby Thor" w repertuarze Johnny'ego Casha

13.06.2019 10:03
Gruby Thor|undefined Fot. . kadr z wideo

"Gruby Thor" zaskarbił sympatię osób, które zdecydowały się obejrzeć "Avengers: Endgame". Tym wcieleniem zaskoczył wszystkich. Chris Hemsworth postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i pochwalił się swoim talentem muzycznym.

Większość osób, która oglądała "Avengers: Endgame" przyzna, że jednym z zabawniejszych momentów był ten, w którym z zadbany Thor stał się otyłym i leniwym Lebowskim. Gruby syn Odyna był zdołowany i popadał w stany depresyjne. W trakcie ostatniego wywiadu, którego Chris Hemsworth udzielił w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", aktor przyznał, jak przygotowywał się do tej roli.

Chris Hemsworth śpiewa Johnny'ego Casha

Trzeba przyznać, że sposób, w jaki odtwórca roli Thora szykował się do tego angażu, jest przezabawny. Podczas rozmowy z Jimmym Fallonem aktor przerwał na chwilkę prowadzącemu i postanowił podzielić się swoim niezawodnym sposobem. Okazuje się, że Hemsworthowi pomogła muzyka Johnny'ego Casha, która wprawiła go w depresyjny nastrój.

Przeczytaj także

Chris przyznał Fallonowi, że postawił na utwór Nine Inch Nails "Hurt" w wykonaniu Casha, bo uważa tę piosenkę za najsmutniejszą na świecie. Zaznaczył również, że nie potrafi śpiewać i grać na gitarze.

Wyszło na to, że aktor nie zdawał sobie nawet sprawy, że filmik ujrzy światło dzienne. Krótkie wideo było nagrywane pomiędzy ujęciami. 

Zobacz także: Chris Hemsworth jako "Gruby Thor" sparodiował trenerów personalnych

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.