Chris Hemsworth chętnie zagrałby Jamesa Bonda. Jak ocenia swoje szanse?

Natalia Hluzow
08.02.2018 17:25
Chris Hemsworth chętnie zagrałby Jamesa Bonda. Jak ocenia swoje szanse? Fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Znany całemu światu jako gromowładny Thor kończy swoją misję w MCU i rozgląda się za nowymi, równie wielkimi rolami. Czy ma szanse wcielić się w agenta 007?

Fani Marvela wciąż czekają jeszcze na premierę „Avengers: Infinity War”, nie mówiąc już o „Avengers 4”, jednak Chris Hemsworth zakończył już swoją pracę jako Thor. Choć nie wyklucza, że może kiedyś powrócić w szeregi marvelowskich superbohaterów, póki co zadanie zostało wypełnione i jego rola się skończyła. Po tak dużym przedsięwzięciu, jakim był wieloletni udział w produkcjach spod znaku MCU, Hemsworth zaczyna myśleć o nowych rolach i nowych wyzwaniach. Czy wcielenie się w Jamesa Bonda będzie jednym z nich?

Chris Hemsworth jako James Bond?

Aktor wziął niedawno udział w telewizyjnym wywiadzie w australijskim programie Sunrise, w którym opowiadał przede wszystkim o zakończeniu przygody z Thorem oraz o swoim udziale w wyjątkowej kampanii promującej turystykę w Australii,która składała się z trailerów fałszywego sequela „Krokodyla Dundee”. Przy okazji pytań o plany na przyszłość pojawił się też temat możliwości zagrania ikonicznej postaci jaką bez wątpienia jest James Bond. Na pytanie, czy chciałby zastąpić Daniela Craiga w kolejnym filmie o agencie 007, odpowiedział:

Tak. Myślę, że każdy aktor skorzystałby z takiej okazji. Zdecydowanie jestem fanem [Bonda]. Oczywiście wiąże się z tym spora presja. Myślę, że fani Bonda są prawdopodobnie bardziej krytyczni niż fani komiksów. Sam nie wiem, jest mnóstwo facetów, którzy zrobiliby to lepiej ode mnie. Mnóstwo Anglików. I Angielek.

W dalszej rozmowie dodał także, że nie uważa, by jako Australijczyk nadawał się do tej roli, gdyż Bond jest częścią angielskiego świata. Wynika z tego, że choć Hemsworth z pewnością ucieszyłby się z takiej propozycji, nie wiadomo, czy tak naprawdę w ogóle by ją przyjął. Fanki aktora muszą więc pogodzić się z faktem, że prędzej zobaczą w roli Bonda czarnoskórego lub kobietę, niż ich ukochanego Thora. 

W czym gra Chris Hemsworth?

Póki co nie ma jednak powodów, by wybiegać aż tak daleko w przyszłość. Na razie fani Chrisa Hemswortha mają go pod dostatkiem. Niedawno wystąpił w filmie „12 Strong” i w trzecim solowym filmie Thora, a już niebawem ponownie zaprezentuje się jako nordycki bóg piorunów w największej produkcji filmowego uniwersum Marvela, „Avengers: Infinity War”. Premiera już 25 kwietnia 2018.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.