Chris Hemsworth zdradził, kto jest jego ulubionym superbohaterem. Urocze zdjęcia

12.07.2022 16:08
Chris Hemsworth zdradził, kto jest jego ulubionym superbohaterem. Urocze zdjęcia Fot. Walt Disney Co./Courtesy Everett Collection/East News

O dziwo, nie jest to wcale postać fikcyjna - aktor podzielił się przesłodkimi zdjęciami ze swoją córką, która jest jego "ulubioną superbohaterką".

Chris Hemsworth zdradził, kto jest jego ulubionym superbohaterem

Gwiazdor filmów Marvela podzielił się niedawno na Instagramie słodkimi zdjęciami ze swoją córką - jak sam zdradził, pierwsze z nich pochodzi z okresu pracy nad oryginalnym "Thorem", a drugie jest z planu "Thora: Love and Thunder", który zadebiutował w kinie w lipcu 2022 roku.

Polecamy

Chris Hemsworth zaznaczył, że chociaż między fotkami jest 11 lat różnicy, a jego córka wciąż jest jego "ulubioną superbohaterką". Słodziutki post zobaczycie poniżej:

Oto dwa zdjęcia ze mną i moją córką. Jedynka jest z jej pierwszych odwiedzin na planie, 11 lat temu. Drugie jest z planu "Thora: Love and Thunder". Jest moją ulubioną superbohaterką.

Polecamy

Jak pewnie doskonale wiecie, film "Thor: Love and Thunder" jest inspirowany słynnym komiksem Marvela autorstwa Jasona Aarona, opowiadającym o Jane Foster, która stała się godna Mjolnira i została boginią piorunów. Sam tytułowy bohater przechodzi natomiast swego rodzaju kryzys wieku średniego i postanawia przejść na superbohaterską emeryturę.

Kiedy na horyzoncie pojawia się jednak zagrożenie w postaci Gorra, który zaczyna mordować bogów różnych religii. Wówczas Thor zwołuje bandę znajomych bohaterów w postaci Korga, Walkirii oraz wspomnianej Jane i wspólnie postanawiają powstrzymać Bogobójcę.  

Polecamy

W rolach głównych wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Produkcja trafiła do kin 8 lipca 2022 roku.  

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.