Chris Pratt opublikował "nielegalne" nagranie z planu zdjęciowego "Avengers: Endgame"

30.04.2019 11:22
Chris Pratt (Strażnicy Galaktyki)|undefined Fot. kadr z filmu Strażnicy Galaktyki

Na Instagramie Chrisa Pratta pojawiło się ciekawe nagranie zza kulis "Avengers: Endgame". Pojawiają się w wiele gwiazd obsady najnowszego filmu Marvela.

UWAGA! Artykuł zawiera spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność!

Przedstawiciele Marvel Studios bardzo się namęczyli, żeby uniknąć spoilerów filmu "Avengers: Endgame". Jedynym aktorem, który przeczytał cały scenariusz, był Robert Downey Jr., a plan zdjęciowy przypominał więc teren wojskowy. Chociaż obowiązywał bezwzględny zakaz fotografowania i nagrywania kulis 4. części "Avengers", jeden z gwiazdorów filmów Marvela postanowił załamać zasady.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - Chris Pratt pokazał plan zdjęciowy filmu Marvela

Koniec "Avengers: Infinity War" zakończył się śmiercią wielu kluczowych postaci MCU. Fani wiedzieli jednak, że w jakiś sposób polegli bohaterowie powrócą w 4. części serii, ponieważ już dawno zapowiedziano prace nad kontynuacjami takich filmów jak "Spider-Man: Homecoming", "Black Panther", "Strażniczy Galaktyki" czy "Doktor Strange".  Powrót głównych bohaterów tych serii do świata żywych był kwestią czasu. I rzeczywiście, pod koniec "Endgame" herosi powracają do życia, by stoczyć spektakularny pojedynek z siłami Thanosa.

Chris Pratt postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować, jak wyglądało studio, w którym powstała finałowa potyczka z Szalonym Tytanem. Na nagraniu pojawiają się Dave Bautista, Chris Evans, Sebastian Stan, Don Cheadle, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Paul Rudd, Robert Downey Jr. oraz statyści i dublerzy odtwórców superbohaterów.

Pamiętam, że zostałem w tym momencie przegoniony z planu "Avengers". Nikt nie miał pozwolenia na filmowanie czegokolwiek telefonami. Pomyślałem sobie: "Chrzanić to". Żadna zasada nie będzie mnie ograniczać przed jedyną w życiu okazją uchwycenia takiego zgromadzenia gwiazd - zbiorowiska, które raczej nigdy więcej nie spotka się w tym samym pomieszczeniu. Mieliśmy wielkie szczęście.

Pratt zdawał sobie sprawę z "nielegalności" swojego procederu, o czym wspomniał pod koniec nagrania. Vin Diesel, który tylko użycza głosu Grootowi i nie był obecny na planie zdjęciowym, skomentował wideo, zauważając w zachowaniu kolegi po fachu cech odgrywanego przez niego Star-Lorda. To nie jedyna gwiazda, która doceniła niepokorną duszę aktora. Pod postem Pratta pojawiają się między innymi komentarze Josha Brolina, Seana Gunna, Pom Klementieff, Karen Gillan czy Zachary'ego Leviego.

"Strażnicy Galaktyki 3" - kiedy premiera?

Po "Endgame" nie ma wątpliwości, w jakim kierunku pójdzie 3. część "Strażników Galaktyki". Praktycznie cały skład kosmicznej bandy awanturników został wskrzeszony. Problem jest tylko z Gamorą, która rzeczywiście zginęła w "Infinity War", ale powróciła do rzeczywistości herosów, dzięki podróżom w czasie. Niestety premiera filmu została opóźniona w związku z kontrowersjami dotyczącymi Jamesa Gunna, który najpierw został odsunięty do filmu, a potem przywrócono go na stanowisko reżysera. Film ma trafić na ekrany kin dopiero w 2022 roku.

>>Zobacz też: Oto 1. zwiastun "Spider-Man: Far From Home". Zobaczcie Mysterio w akcji<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.