Chris Pratt zagra Super Mario! W filmie animowanym towarzyszą mu m.in Jack Black i Anya Taylor-Joy

24.09.2021 13:57
Chris Pratt zagra Super Mario! W filmie animowanym towarzyszą mu m.in Jack Black i Anya Taylor-Joy Fot. Invision/Invision/East News

Universal i Nintendo zdradzili absolutnie gwiazdorską obsadę nadchodzącego filmu animowanego o legendarnym hydrauliku. W produkcji zagrają m.in. Chris Pratt, Jack Black, Charlie Day, Anya Taylor-Joy, Keegan Michael-Key, czy Seth Rogen. 

Super Mario Bros - poznajcie obsadę animowanego filmu

Illumination oraz Nintendo naszykowali absolutnie mocarną obsadę w swoim nadchodzącym filmie animowanym "Super Mario Bros", który doczekał się w końcu daty premiery - produkcja ma zadebiutować w kinach już 21 grudnia 2022 roku.

Polecamy

Z taką obsadą, film ma okazję być absolutnym hitem - tytułowych braci zagrają bowiem Chris Pratt (Mario) i Charlie Day (Luigi). W księżniczkę Peach wcieli się gwiazda "Gambitu Królowej" Anya Taylor-Joy, natomiast głównego przeciwnika braci w postaci Bowsera wcieli się Jack Black.

W pozostałych rolach usłyszymy m.in. Keegana Michaela-Keya w roli Toada, Donkey Konga zagra Seth Rogen, natomiast legenda SNL Fred Armisen zagra Cranky Konga. 

Jak czytamy w oświadczeniu wydanym w Deadline:

Każdy aktor został dobrany w taki sposób, żeby idealnie oddawać unikalnego ducha danej postaci.

Polecamy

Reżyserami filmu "Super Mario Bros" są Aaron Horvath i Michael Jelenic, którzy pracowali przy serialu "Teen Titans Go!" oraz filmie pełnometrażowym "Teen Titans Go! To The Movies". Scenarzystą produkcji jest natomiast Matthew Fogel, który stworzył "LEGO Movie 2".

Seria o super braciach jest najlepiej sprzedającą się franczyzą w historii gier wideo, więc podejrzewamy, że wiele osób czeka na nowy film animowany "Super Mario Bros". Ten, zgodnie z zapowiedzią, zobaczymy w grudniu 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.