Christian Bale mógłby powrócić do roli Batmana, ale pod jednym warunkiem

28.06.2022 11:13
Christian Bale mógłby powrócić do roli Batmana, ale pod jednym warunkiem Fot. Warner Bros. Pictures/Collection Christophel/East News

Christian Bale niedawno opowiedział co nieco na temat filmów na podstawie komiksów - aktor był oczywiście Batmanem, a niedługo zagra też antagonistę w nowym "Thorze".

Christian Bale mógłby wrócić do roli Batmana

Aktor niedawno porozmawiał z portalem Screen Rant, podczas którego poruszono temat Batmana. Aktor wcielał się w postać w latach 2005-2012, występując w produkcjach: "Batman: Początek", "Mroczny Rycerz" i "Mroczny Rycerz powstaje".  

Polecamy

Christian Bale powiedział jasno, że były w stanie znowu przywdziać strój nietoperza, ale pod jednym warunkiem - na stołku reżyserskim ponownie siada Christopher Nolan. 

Jeśli Chris Nolan kiedykolwiek powie sobie: "Wiesz co, mam jeszcze jedną opowieść do przekazania publiczności", a następnie zaprosi mnie do tego projektu, to zgodzę się z mgnieniu oka. Nic innego mnie nie interesuje.

Aktor zaznaczył również, że jest to mało prawdopodobne - wszystko dlatego, że wraz z Nolanem ustalili plan gry jeszcze przed rozpoczęciem pracy nad "Początkiem":

Zawsze mieliśmy ten sam plan. Powiedzieliśmy sobie: "Hej - zróbmy trzy filmy, jeśli oczywiście będziemy mieli taką możliwość, a potem odejdźmy w siną dal. Nie chcemy chyba być na scenie dłużej, niż trzeba".

Polecamy

Obecnie Bale ma inne plany - zagra złoczyńcę w MCU. W filmie Marvel Studios "Thor: Love and Thunder" Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (w tej roli wspomniany Christian Bale) - galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot.

Produkcja "Thor: Love and Thunder" zadebiutuje w kinach już 8 lipca 2022 roku. Wiemy, że w filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki (oprócz Gamory), czyli Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Batista, Vin Diesel i Bradley Cooper, a także m.in. Russell Crowe, który wcieli się w boga Zeusa.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.