Christoph Waltz powraca jako czarny charakter w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie

12.07.2019 13:29
Christoph Waltz|undefined Fot. . kadr z wideo Daniel Craig - Christoph Waltz - Spectre Ending Scene | Color Corrected | James Bond - 007

Od dłuższego czasu mówiono, że Christoph Waltz powróci jako czarny charakter do filmu o Bondzie. Teraz okazuje się, że w każdej plotce jest ziarno prawdy.

Wiadomo, że w filmie "Bond 25" ma pojawić się czarny charakter, którego zagra Rami Malek. Aktor wcześniej wcielił się w postać Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Część osób jest zatem ciekawa, jak wypadnie w roli wroga Bonda. Przez pewien czas mówiło się również o tym, że do obsady dołączy nawet Christoph Waltz. Czy to prawda?

Christoph Waltz jako Blofeld w "Bond 25"?

Okazuje się, że obecność popularnego aktora potwierdził jeden z dziennikarzy, Baz Bambigoye. Według portalu naekranie.pl, jego informacje zawsze się potwierdzają. Dziennikarz podobno ma informatora w studiu Pinewood, w którym obecnie kręcony jest "Bond 25".

Przeczytaj także

Jak podaje naekranie.pl, Rodrigo Perez z portalu The Playlist dowiedział się, że Christoph zagra jedynie niewielką rolę w najnowszej produkcji. Léa Seydoux, która wciela się w jedną z postaci, ma odwiedzić złoczyńcę, znanego z wcześniejszej produkcji "Spectre", w więzieniu. Kobieta chce dowiedzieć się czegoś o postaci granej przez Maleka. 

Premiera filmu ma się odbyć w kwietniu 2020 roku.

Zobacz także: Lekarz medycyny twierdzi, że po ilości przygód seksualnych James Bond musi mieć chlamydię

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.