Chucky atakuje w interaktywnej zapowiedzi horroru "Laleczka"

13.06.2019 14:01
Laleczka |undefined Fot. kadr z filmu Laleczka

W sieci pojawiła się najnowsza zapowiedź filmu "Laleczka" - rebootu "Laleczki Chucky". Dzięki niej fani horrorów mogą poczuć się jak ofiara morderczej zabawki.

Premiera nowej wersji horroru "Laleczka Chucky" nadciąga wielkimi krokami. Zanim jednak zobaczymy odświeżoną wersję historii o lalce, która uwielbia mordować ludzi, możemy poczuć się jak jedna z ofiar zabawki. Wszystko dzięki interaktywnej zapowiedzi filmu, która właśnie trafiła do sieci.

"Laleczka" - interaktywny zwiastun rebootu "Laleczki Chucky"

Jeśli Chucky był koszmarem Waszego dzieciństwa, o natychmiast wyłączcie tę stronę. Nowy materiał promujący "Laleczkę" pozwala bowiem wejść do świata, w którym ożywiona zabawka morduje ludzi za pomocą długiego kuchennego noża. Wystarczy tylko wcisnąć przycisk "Play" i oddać się mrocznej atmosferze w nawiedzonym sklepie.

Interaktywny film potrafi wystraszyć, ponieważ co jakiś czas stosuje jump scare'y, a atmosferę horroru podkreśla udźwiękowienie i ścieżka dźwiękowa. Najlepszy efekt daje oczywiście obejrzenie zapowiedzi w urządzeniach VR, ale na komputerze (szczególnie przy wyłączonym świetle), też można się przerazić.

Przeczytaj także

"Laleczka" - kiedy premiera rebootu "Laleczki Chucky"?

W filmie reżyserowanym przez Larsa Klevberga zobaczymy historię bardzo podobną do tego, co ukazano w oryginalnej serii. Co prawda tym razem nie będzie ducha psychopatycznego mordercy, ale wiele elementów zostanie niezmienionych. W rolach głównych wystąpili Aubrey Plaza, Tim Matheson i Brian Tyree Henry. Głosu tytułowemu bohaterowi użyczył Mark Hamill. Polska premiera "Laleczki" odbędzie się 20 czerwca 2019 roku.

Zobacz też: Mark Hamill jako Laleczka Chucky. Gwiazdor "Star Wars" zdubbinguje morderczą zabawkę w reboocie horroru

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.