Chucky powróci z narzeczoną w 7. części filmu

Robert Skowronski
25.02.2016 12:32
Chucky powróci z narzeczoną w 7. części filmu Fot. kadr z filmu

Ostatni raz mordercza zabawka uśmiercała na ekranie w 2013 roku wraz z „Klątwą laleczki Chucky”. Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec koszmaru.

Don Mancini, twórca wszystkich odsłon horrorów o Chuckym, jeszcze w 2013 roku zapowiedział, że ma zamiar zrealizować 7. część. Następnie informował, że jest już w trakcie pisania scenariusza filmu, który miałby być bezpośrednią kontynuacją „Klątwy laleczki Chucky”. Sądząc po ostatnich tweetach reżysera produkcja w końcu nabrała rozpędu.

Jennifer Tilly powinniśmy kręcić „Chucky'ego 7” w Kapsztadzie?

Oprócz rodzeństwa Fiony i Brada Dourifów (aktor udzielający głosu Chucky'emu) w dziele ujrzymy też Jennifer Tilly, czyli odtwórczynię roli Tiffany, narzeczonej laleczki. Główną, bądź jedną z lokalizacji będzie miasto w Południowej Afryce. Zdjęcie opublikowane przez aktorkę sugerowałoby, że plan filmowy mógł już wystartować lub zdarzy się to bardzo niedługo:

To nie koniec wymiany tweetów między twórcami. Podekscytowany Don Mancini na wiadomość Fiony Dourif, że pakuje się do podróży, zapewnił ją i Jennifer Tilly o tym, że w nowej produkcji nie zabraknie kluczowego dla horroru elementu:

Weź ze sobą wózek inwalidzki. Ja zapewnię krew.

Wspomnienie o wózku jest nawiązaniem do poruszającej się na nim postaci Niki Pierce, w którą w „Klątwie laleczki Chucky” wcielała się Dourif. Z kolei Tilly ma już sugestię dla Manciniego o tym, jak mogłaby wyglądać jedna ze scen nowej odsłony filmu:

Czy możemy zagrać w pokera w „Chuckym 7”? Nie w rozbieranego, tylko śmiertelnego. Jeżeli przegrasz giniesz.

Nie jest jeszcze znana fabuła nadchodzącego obrazu. Z nieoficjalnych źródeł możemy się dowiedzieć, że w filmie zobaczymy, jak:

Chucky powraca po wydarzeniach przedstawionych w „Klątwie laleczki Chucky”, by dalej terroryzować swoją przykutą do wózka ludzką córkę, Nikę. Zabójcza lalka ma też do wyrównania rachunki ze starymi wrogami. Pomoże mu w tym jego była żona.

Cieszycie się, że Chucky powróci po raz siódmy?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.