Chudy, Buzz Astral i całkiem nowy bohater w pierwszym zwiastunie "Toy Story 4"

Sergiusz Kurczuk
13.11.2018 13:27
Chudy, Buzz Astral i całkiem nowy bohater w pierwszym zwiastunie "Toy Story 4" Fot. materiały promocyjne

Studio Pixar zaprezentowało pierwszą zapowiedź filmu "Toy Story 4". W dość krótkim zwiastunie widzimy dobrze znanych bohaterów serii i zupełnie nową postać. Kim jest Forky?

Na serii "Toy Story" wychowało się kilka pokoleń. Pierwszy film o żywych zabawkach studia Pixar trafił do kin w roku 1995, ale bohaterowie byli wciąż żywi do 2010 roku, kiedy zadebiutowała trzecia część. Chociaż ostatni do tej pory film o Chudym, Buzzie Astralu i spółce wydawał się zakończeniem opowieści, po niecałej dekadzie "Toy Story" powraca, by bawić i wzruszać kolejnych młodych widzów i obudzić nostalgię w ich rodzicach. Do sieci trafił pierwszy zwiastun "Toy Story 4".

"Toy Story 4" - pierwszy zwiastun filmu

Chociaż zapowiedź trwa prawie dwie minuty, w rzeczywistości jest to wydłużona forma teasera, w której nie dzieje się zbyt dużo. Chociaż pozornie zwiastun nie zdradza praktycznie nic, co dotyczy fabuły filmu, tak naprawdę jeden szczegół sugeruje, w którym kierunku podąży "Toy Story 4". Względny spokój bohaterów zaburza pojawienie się tajemniczej postaci, która prawdopodobnie będzie nowym protagonistą "Toy Story". Czego możemy dowiedzieć się na temat nowego filmu studia Pixar?

Szczęśliwe chwile przerywa pojawienie się bohatera, którego internauci nazwali Forky. Wszystko dlatego, że jest w rzeczywistości plastikowym sztućcem (tak zwanym sporkiem - połączeniem łyżeczki i widelca), z którego zrobiono zabawkę. Oprócz dorobionej twarzy ma ręce z wyciorów do fajki i zrobione naprędce spodenki. Jednym słowem typowa tania zabawka tworzona przez dzieci lub ich rodziców przy wykorzystaniu przedmiotów codziennego użytku.

"Toy Story 4" - kim jest Forky?

Słyszymy, jak Forky krzyczy wniebogłosy, że nie pasuje do otaczających go zabawek. Nic dziwnego, w końcu postać nie jest "prawdziwą" zabawką, pochodzącą z fabryki. To dość ciekawy wątek, bo do tej pory nie pojawiały się ręcznie wykonani bohaterowie. Co prawda w pierwszej części mogliśmy podziwiać makabryczne dzieła sadystycznego Sida, ale jego twory składały się z wcześniej istniejących zabawek. W "Toy Story 4" poznamy więc zupełnie nowy przypadek i być może dowiemy się, co sprawia, że w świecie filmu zabawki żyją, a inne przedmioty nie.

"Toy Story 4" - kiedy premiera?

Podobny wątek pojawił się w pierwszej części "Toy Story". Buzz Astral uważał, że jest prawdziwym kosmicznym bohaterem, a nie jednym z egzemplarzy sklepowych figurek. Całkiem  prawdopodobne, że oś fabularna skupi się na wątku Forky'ego i próbie zrozumienia, kim tak naprawdę jest. Na razie twórcy są bardzo powściągliwi w ujawnianiu kolejnych informacji na temat fabuły "Toy Story 4". Tom Hanks, który w oryginale wcielił się w postać Chudego, w jednym z wywiadów wyznał, że finał filmu był niezwykle wzruszający. Produkcja trafi do polskich kin 9 sierpnia 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.