"Ciche miejsce 2" dostało finałowy zwiastun. Film pojawi się w kinach już w czerwcu!

07.05.2021 11:35
"Ciche miejsce 2" dostało finałowy zwiastun. Film pojawi się w kinach już w czerwcu! Fot. Album Online/East News

Sequel "Cichego miejsca" już wkrótce zawita na ekranach kin. Produkcja doczekała się finałowego zwiastuna.

Ciche miejsce 2 - oto finałowy zwiastun produkcji

"Ciche miejsce" to popularny i dobrze przyjęty horror z 2017 roku, opowiadający o losach rodziny starającej się przeżyć w postapokaliptycznym świecie. Jak bowiem żyć, gdy śmierć przynosi choćby najmniejszy dźwięk? Na to pytanie postarał się odpowiedzieć John Krasinski - zarówno reżyser, jak i odtwórca głównej roli. Już wkrótce opowie nam on kontynuację historii rodziny Abottów, gdy na ekranach kin zawita "Ciche miejsce 2".

Polecamy

W sieci zadebiutował finałowy zwiastun "Cichego miejsca 2", który zapowiada nam wysokiej jakości rozrywkę:

Wkrótce zobaczymy film, który przyczyni się do narodzin nowego kinowego uniwersum grozy. Tan ma się rozgrywać w świecie "Cichego miejsca", nieopowiadającym jednak o losach rodziny Abbottów. Jak podaje Deadline, film będzie oparty na pomyśle Johna Krasinskiego, twórcy dwóch poprzednich części.

Polecamy

Na razie nie wiadomo o czym będzie spin-off "Cichego miejsca", jaki będzie nosił tytuł, ani kiedy dokładnie trafi do kin, ale prace mają ruszyć już niedługo.

John Krasinski stwierdził także, że gdy jego żona Emily Blunt (odgrywająca w filmach główną rolę kobiecą) przeczytała scenariusz sequela, stwierdziła, że brzmi jak "druga część trylogii". Możliwe więc, że duet już pracuje nad kontynuacją rodziny Abbotów. 

Na razie możemy poczekać jedynie na "Ciche miejsce 2", które ma zadebiutować 4 czerwca 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.