"Ciche miejsce 2" - najpopularniejszy horror 2018 roku powraca z pierwszym zdjęciem z kontynuacji

18.12.2019 12:08
Ciche miejsce|undefined Fot. kadr z filmu Ciche miejsce

W sieci pojawił się pierwszy kadr z nadchodzącego sequela horroru "Ciche miejsce". Widzimy na nim główną bohaterkę, graną przez Emily Blunt.

Już niedługo zobaczmy dalsze losy rodziny, która zmaga się z niebezpieczeństwami świata, w którym przyszło jej żyć. W sieci pojawił się pierwszy kadr z horroru "Ciche miejsce 2". Co mówi na temat sequela?

"Ciche miejsce 2" - pierwszy kadr z horroru

Pierwsza część filmu w reżyserii Johna Krasinskiego zdobyła bardzo dobre recenzje i odniosła sukces finansowy. Dzięki temu wytwórnia Paramount postanowiła powołać do życia kontynuację losów Abbottów, którzy muszą funkcjonować w świecie, w którym najmniejszy dźwięk stwarza zagrożenie życia. Wszystko przez przerażające potwory, które opanowały Ziemię, posługujące się niebywałym słuchem.

Przeczytaj także

W sieci pojawił się pierwsze zdjęcie z nadchodzącej produkcji, które odpowiada na jedno z pytań fanów serii - kiedy rozgrywa się druga część horroru.

Na fotografii widzimy Evelyn (Emily Blunt), Regan (Millicent Simmonds), Marcusa (Noah Jupe) i najmłodszego z członków rodziny Abbotów - niemowlę, które przyszło na świat w części pierwszej.  Powyższy kadr sugeruje, że akcja "Cichego miejsca 2" będzie miała miejsce tuż po zakończeniu części pierwszej. Wskazuje na to dziecko na rękach Evelyn, które wciąż jest malutkie.

Przeczytaj także

"Ciche miejsce 2" - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię sequela ponownie odpowie John Krasinski, którego z oczywistych względów zabraknie w sequelu. Do obsady powrócą wcześniej wymienieni aktorzy, ale dołączą też nowe nazwiska - Cillian Murphy ("Incepcja", "Dunkierka") oraz Djimon Hounsou ("Strażnicy Galaktyki", "Shazam!"). Na razie nie wiadomo, w kogo wcielą się obaj gwiazdorzy. Premiera "Cichego miejsca 2" została zaplanowana na 20 marca 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Najlepsze horrory 2018 roku

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.