Rodzina Abbottów powraca. Zobacz pierwszy teaser horroru "Ciche miejsce 2"

19.12.2019 08:54
Ciche miejsce|undefined Fot. kadr z filmu Ciche miejsce

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź drugiej części horroru Ciche miejsce. Twórcy opublikowali również plakat filmu. Co widzimy w teaserze sequela?

Pierwsza część "Cichego miejsca" była wielkim hitem roku 2018. Fani nie mogli doczekać się kontynuacji losów rodziny Abbottów, ale już za kilka miesięcy zobaczymy ciąg dalszy morderczej walki o przetrwanie w świecie pełnym potworów reagujących na najmniejszy dźwięk. Wytwórnia Paramount zaprezentowała pierwszy teaser horroru.

"Ciche miejsce 2" - pierwszy teaser horroru

Akcja sequela rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach ukazanych w części pierwszej. Tym razem pieczę nad rodziną musi przejąć Evelyn Abbott (Emily Blunt), która ma pod opieką nie tylko dwójkę swoich nastoletnich dzieci - Regan (Millicent Simmonds) i Marcusa (Noah Jupe) oraz niemowlę, które przyszło na świat w części pierwszej. Jak prezentuje się pierwsza zapowiedź filmu?

Jak widać, teaser nie zaskakuje, ale trzyma w napięciu do ostatniej sekundy. Widzimy w nim, jak rodzina Abbottów kroczy przez las, starając się nie wydać żadnego dźwięku. Cała zapowiedź pozbawiona jest muzyki, czy komentarza lektora, co idealnie koresponduje z tytułem filmu.

Przeczytaj także

To jednak nie koniec niespodzianek. Zaprezentowano również plakat "Cichego miejsca 2", który w zasadzie jest rozwinięciem teasera.

Ciche miejsce 2 Fot. foto: materiały promocyjne/Paramount Pictures

Ponownie pojawiają się na nim Abbottowie, którzy w obawie o swoje życia bezszelestnie poruszają się po postapokaliptycznym świecie.

Przeczytaj także

"Ciche miejsce 2" - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię sequela ponownie odpowie John Krasinski, którego z oczywistych względów zabraknie w sequelu. Do obsady powrócą wcześniej wymienieni aktorzy, ale dołączą też nowe nazwiska - Cillian Murphy ("Incepcja", "Dunkierka") oraz Djimon Hounsou ("Strażnicy Galaktyki", "Shazam!"). Na razie nie wiadomo, w kogo wcielą się obaj gwiazdorzy. Premiera "Cichego miejsca 2" została zaplanowana na 20 marca 2020.
Pierwszy zwiastun ma pojawić się w styczniu tego samego roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Najlepsze horrory 2018 roku

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.