"Ciche miejsce 2" - w sieci pojawiły się pierwsze reakcje na horror. Czy dorównuje oryginałowi?

06.03.2020 10:18
"Ciche miejsce 2" - w sieci pojawiły się pierwsze reakcje na horror. Czy dorównuje oryginałowi? Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER/East News

"Ciche miejsce 2" to kontynuacja popularnego horroru w reżyserii Johna Krasinskiego z Emily Blunt w roli głównej. Niedawno w sieci pojawiły się reakcje na nowy film Jima z "The Office".

Na kilka tygodni przed premierą filmu, Paramount pokazało produkcje krytykom, a ich reakcje trafiły już do sieci. Jeżeli możemy im zawierzyć, to wygląda na to, że "Ciche miejsce 2" osiągnie podobny sukces (jeżeli nie większy), co oryginał. Szacuje się, że film ma zarobić w box-offisie około 60 milionów dolarów w ciągu pierwszego weekendu, w czym niewątpliwie pomoże fakt, że krytycy wypowiadają się o filmie bardzo pozytywnie.

Ciche miejsce 2 - warto iść do kina?

"Ciche miejsce 2" jest komplementowane za kreatywne podejście do tematu związanego z dźwiękiem, świetną grę aktorską całej obsady oraz ciągłą napiętą atmosferę. John Krasinski dodał sporo elementów (których nie opisywano dokładnie, by nie psuć niespodzianki), aby sprawić, by film nie był jedynie kontynuacją oryginału, ale rozszerzał świat przedstawiony. Krytycy zgodnie uważają, że produkcja zasługuje na bycie hitem na miarę pierwowzoru.

Przeczytaj także

Poniżej zapoznacie się z przykładowymi reakcjami na film "Ciche miejsce 2":

"Ciche miejsce 2" to świetna kontynuacja, która rozszerza świat. Przez cały seans siedziałem, jak na szpilkach. Film trwa godzinę i 45 minut, a gdy się skończył, to chciałem więcej. Czy jest za wcześnie, by prosić o "Ciche miejsce 3"? a great sequel that expands the world. Had me on the edge of my seat the entire time. Movie is an hour and 45 minutes and when it ended wanted more. Is it too early to talk about

O hej, "Ciche miejsce 2" to naprawdę solidny sequel.

Jakim cudem Krasinski ma już umiejętności na poziomie Spielberga? "Ciche miejsce 2" jest fantastyczne i zasługuje na bycie ogromnym hitem. Znaleźli ekscytujące sposoby na rozwinięcie tego przerażającego świata, jest większy, ale wciąż pełen napięcia.

Główną rolę w filmie gra Emily Blunt, a towarzyszą jej powracający Millicent Simmonds i Noah Jupe. Wśród nowych członków obsady znajdziemy natomiast Dijimona Hounsou i Cilliana Murphy'ego. Premiera "Cichego miejsca 2" jest planowana na 20 marca 2020 roku. 

Zobacz także: Sama cisza to za mało, by przetrwać, czyli nowa zapowiedź horroru "Ciche miejsce 2"

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.