"Ciche miejsce 2" - zobacz pełen zwiastun kontynuacji horroru

02.01.2020 08:26
Ciche miejsce 2|undefined Fot. kadr z filmu Ciche miejsce 2

W sieci pojawił się zwiastun horroru Johna Kraisnskiego "Ciche miejsce 2". Kiedy kontynuacja z Emily Blunt i Cillianem Murphym w rolach głównych trafi do kin?

W 2018 roku furorę robił film "Ciche miejsce" - horror opowiadający o rodzinie, która musi sobie radzić w postapokaliptycznym świecie terroryzowanym przez potwory wyłapujące najcichszy dźwięk. W 2019 roku zakończono zdjęcia do sequela produkcji. W 2020 kontynuacja trafi do kin na całym globie. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun "Cichego miejsca 2".

"Ciche miejsce 2" - pełen zwiastun horroru

Tym razem Evelyn Abbott (Emily Blunt) będzie musiała wziąć na braki odpowiedzialność za bezpieczeństwo swojej rodziny. Zadanie to będzie utrudnione, ponieważ pojawiło się nowe dziecko - niemowlak, którego Evelyn nosiła w macicy w części pierwszej. Okazuje się, że to nie koniec problemów. Abbottowie spotkają na swojej drodze zupełnie nowe kłopoty, kiedy natkną się na innych ocalałych. Jak prezentuje się trailer?

Tym razem zobaczymy kilku nowych bohaterów, którzy całkowicie odmienią charakter filmu oraz życia protagonistów. Czy nowo poznane osoby będą dla Evelyn i jej dzieci wybawieniem? A może koniec końców okaże się, że są większym zagrożeniem, niż przerażające potwory? Przekonamy się za jakiś czas.

Przeczytaj także

"Ciche miejsce 2" - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię sequela ponownie odpowie John Krasinski, którego z oczywistych względów zabraknie w sequelu. Do obsady powrócą wcześniej wymienieni aktorzy, ale dołączą też nowe nazwiska - Cillian Murphy ("Incepcja", "Dunkierka") oraz Djimon Hounsou ("Strażnicy Galaktyki", "Shazam!"). Na razie nie wiadomo, w kogo wcielą się obaj gwiazdorzy. Premiera "Cichego miejsca 2" została zaplanowana na 20 marca 2020.

Przeczytaj także

Zobacz też: Najlepsze horrory 2018 roku

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.