Ciemniejsza strona Ferdka Kiepskiego

Robert Skowronski
13.02.2017 10:37
Ciemniejsza strona Ferdka Kiepskiego Fot. kadr z wideo

Wraz z kolejną częścią serii o Christianie Greyu internet zaczęły zalewać nowe humorystyczne filmy nabijające się z obrazu na podstawie książki E.L. James. Poznajcie Ciemniejszą stronę Ferdka Kiepskiego.

Gdy „Pięćdziesiąt twarzy Greya” weszło do kin na Walentynki 2015 roku, z miejsca zawojowało box office. Jednak nawet liczna widownia nie szczędziła słów krytyki na obraz Sam Taylor-Johnson, nie mówiąc już o dziennikarzach, którzy na filmie nie zostawili suchej nitki. Już wówczas internet pokazał swoje 50 (tysięcy) twarzy heheszkowania i wypluwał co i raz kolejną parodię melodramatu z Jamiem Dornanem i Dakotą Johnson, by wspomnieć tylko wersję z Gandalfem.

Nikt chyba nie sądził, że przy okazji „Ciemniejszej strony Greya” będzie inaczej. I tak oto w ręce internautów oddana została wersja, w której perypetie rodziny Kiepskich przeistaczają się w hollywoodzki spektakl. Typowa polska familia na granicy nizin społecznych, gdzie piwo co wieczór wlewa się do gardła głowy rodziny, a pokoje mieszkania perfumowane są papierosowym dymem. Szaro, buro, ale ze względu na konwencję też wesoło.

Dzięki poniższej przeróbce możemy zobaczyć, że Ferdynand Kiepski potrafi też wejść w rolę amanta, a jego żona Halinka potrafi przeistoczyć się w kobietę wampa. Propozycja w sam raz na zbliżające się Walentynki. I nie trzeba wydawać tych dwóch albo i trzech dych na bilet (Boże, ile to piwa?) na film nadający się wyłącznie do ucięcia sobie drzemki. Wystarczy minutka z poniższym filmem, a wrażenia i tak będą lepsze:

Jeżeli macie ochotę na inne doznania to sprawdźcie nasze zestawienie 10 filmów z seksem w tle, które są ostrzejsze od serii o Greyu. Polecamy także nasz quiz z przymrużeniem oka o „Pięćdziesięciu twarzach Greya”.

Udanych Walentynek!

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.