Co by było, gdyby to Natalie Portman zagrała Harley Quinn? Powstał fan art

11.10.2019 12:49
Foto: Invision/Invision/East News|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby to nie Margot Robbie otrzymała rolę Harley Quinn?

Jeden z internautów postanowił sprawdzić, co by było, gdyby rola Harley Quinn nie powędrowała do Margot Robbie. W tym celu stworzył fan art przedstawiający Natalie Portman w roli szalonej ukochanej Jokera. Efekt jego pracy znajdziecie poniżej.

Co by było, gdyby to Natalie Portman zagrała Harley Quinn?

Natalie Portman jest dość nieoczywistym wyborem, zważywszy na fakt, że aktorka nie znalazła się na dość długiej liście potencjalnych odtwórczyń roli Harley Quinn. Do tej roli rozważano bowiem angaż m.in. Emmy Roberts (która rolę odrzuciła, zanim ta powędrowała do Robbie), Rooney Mary, Olivii Wilde, Emmy Watson, Lily Collins, Sary Paxton, Amandy Seyfried i Felicity Jones. Twórca poniższej grafiki postawił jednak na Portman i trzeba przyznać, że efekt jest ciekawy.

Przeczytaj także

Choć Natalie Portman jako Harley Quinn wygląda intrygująco, Margot Robbie doskonale sprawdziła się w tej roli i wiele osób nie wyobraża sobie kogoś innego jako Harley. Australijka powróci do roli w filmie Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn), który ukaże się 28 lutego 2020 roku.

Zobacz też: "Birds of Prey" - Margot Robbie robi zawieruchę jako Harley Quinn w 1. zwiastunie filmu

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.