Co gdyby bohaterowie DC mieli Facebooka?

Robert Skowronski
12.10.2016 11:28
Co gdyby bohaterowie DC mieli Facebooka? Fot. kadr z wideo

W historiach obrazkowych od DC Comics znajdziemy całe zastępy superbohaterów. Spróbujcie sobie wyobrazić, co by było, gdyby posiadali oni swoje profile na Facebooku.

Z racji, że przynajmniej między częścią z nich dochodziło do różnych animozji, to miałoby to też odzwierciedlenie w komentowanych wzajemnie postach. Dochodziłoby do słownych utarczek, ciętych ripost i prowokowania siebie. Znając relacje łączące danych herosów można by było wychwycić w tym sporo humoru.

Jeden z kanałów na YouTubie przedstawił nam już wizję tego, czego należałoby się spodziewać gdyby bohaterowie Marvela oraz „Gry o tron” mieli swoje profile na Facebooku. W poniższym wideo ta perspektywa nie odbiega od tego co poznaliśmy wcześniej. Jednak różni superbohaterowie, to też różne socialmediowe zachowania.

 Clark Kent to oczywiście Superman, musi on jednak ukrywać swoje alterego obdarzone nadludzkimi umiejętnościami. Swoją drogą czy ktoś się już zastanawiał dlaczego zdjęcie przez niego okularów i przylizanie włosów skutkuje tym, że pozostaje nierozpoznawalny w swoim najbliższym otoczeniu? Jakby nie było w mediach społecznościowych Kent pozostaje jednym z niewielu, który stara się pozytywnie wypowiadać o Supermanie. Czasami tylko za bardzo się w tym zagalopuje.

Aquaman... cóż to jeden z tych mniej popularnych herosów. Jednak od kiedy wiemy, że na wielkim ekranie zagra go Jason Momoa zaczął on wzbudzać większy szacunek. Ach, te mięśnie. Zauważyła to m.in. Black Canary, Zatanna i... Zielona Latarnia. Zobaczcie sami, co by było gdyby herosi ze świata DC mieli konta na Facebooku:

W listopadzie 2017 roku zobaczymy „Ligę Sprawiedliwości” z większością z przedstawionych w wideo herosów. Scenariusz został napisany przez Chrisa Terrio. W dziele pojawi się szereg komiksowych bohaterów - Aquaman (Jason Momoa), Flash (Ezra Miller), Cyborg (Ray Fisher), Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill) i Wonder Woman (Gal Gadot).

Jak Wam się podoba wideo pokazujące profile bohaterów DC?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.