Co łączy Ucho Prezesa z Minionkami? Zobacz zapowiedź „Gru, Dru i Minionki”

Kamil Dachnij
25.05.2017 15:01
Co łączy Ucho Prezesa z Minionkami? Zobacz zapowiedź „Gru, Dru i Minionki” Fot. kadr z filmu

Animacja z uroczymi żółtymi stworkami powraca w czwartym z kolei filmie. Do obsady dubbingu dołączyli Robert Górski i Mikołaj Cieślak, twórcy szalenie popularnego serialu „Ucho prezesa”. 

Minionki po raz pierwszy na dużym ekranie pojawiły się w 2010 roku za sprawą komedii „Jak ukraść księżyc?”. Jednak żółte stworki nie były jedynymi postaciami, które zyskały dużą popularność. Pojawił się także tajemniczy bohater Gru. To w nim sympatyczne Minionki widziały wzór dla siebie i zarazem szefa. Od tamtego czasu spotkaliśmy się jeszcze dwukrotnie z Minionkami – „Minionki rozrabiają” z 2013 roku oraz „Minionki” z 2015 roku. Drugi z tych filmów okazał się zabójczym hitem kasowym, co oczywiście musiało pociągnąć za sobą kontynuację. Zobaczcie ciekawą zapowiedź filmu „Gru, Dru i Minionki”:

Animacja z udziałem twórców kultowego Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz prześmiewczego „Ucha prezesa” musi się udać. A co będą dokładnie robić panowie? Robert Górski wciela się w Baltazara Bratta, nowego wroga naszych bohaterów, którzy wyróżniać się będzie dość nietypowym strojem – fioletowym garniturem z poduszkami. Mikołaj Cieślak z kolei wciela się w Dru, odnalezionego po wielu latach brata bliźniaka Gru. Dodajmy, że Dru nie będzie należał do największych przyjemniaczków. Jego planem będzie przeciągnięcie swojego brata ponownie na stronę zła. Głosu postaci Gru niezmiennie podkłada Marek Robaczewski. Film do kin wejdzie 30 czerwca 2017 roku. Jest niemal pewnym, że box office wówczas zapłonie, a wytwórnia Universal Pictures będzie mogła otworzyć szampana. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.