Tomasz Kot, Wojciech Mann i Krzysztof Zalewski w polskiej obsadzie "Co w duszy gra" [ZWIASTUN Z DUBBINGIEM]

19.11.2020 13:43
Tomasz Kot, Wojciech Mann i Krzysztof Zalewski w polskiej obsadzie "Co w duszy gra" [ZWIASTUN Z DUBBINGIEM] Fot. materiały prasowe Disney

Disney pokazał zwiastun polskiej wersji "Co w duszy gra". W nowej animacji studia Pixar w Polsce usłyszymy m.in. Tomasza Kota, Krzysztofa Zalewskiego i legendarnych dziennikarzy radiowych. W trailerze pojawia się też piosenka w wykonaniu Igora Herbuta.

Nowa animacja studia Pixar pt. "Co w duszy gra" doczekała się zwiastuna z polskim dubbingiem. Zapowiedź umożliwia widzom pierwszy kontakt z polskojęzycznym Joe Gardnerem, głównym bohaterem filmu, któremu głosu użyczył Tomasz Kot. Disney przedstawił też pozostałych członków obsady polskiej wersji "Soul", w której znalazły się legendy polskiego dziennikarstwa i popularni wokaliści.

Polecamy

Zwiastun "Co w duszy gra" z polskim dubbingiem

"Muzyka porusza serca. Muzyka i życie to jedno, trzeba tylko nauczyć się ją słyszeć" mówi Joe Gardner głosem Tomasza Kota w polskim zwiastunie "Co w duszy gra". Główny bohater nowej animacji studia Pixar to nauczyciel muzyki i dyrygent szkolnej orkiestry, który całe życie marzył o karierze muzyka jazzowego. Poznajemy go w momencie, gdy przechodzi kryzys, dochodząc do wniosku, że marzenie to nigdy się nie spełni. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że jest w błędzie. Przez jedno niespodziewane zdarzenie trafia do wyjątkowego miejsca, gdzie musi ponownie zastanowić się nad tym, czym właściwie jest dusza. Tam też spotyka niezwykłą postać – duszę 22... W polskim zwiastunie "Soul" poza Tomaszem Kotem możemy usłyszeć także piosenkę z filmu w wykonaniu Igora Herbuta:

Polska obsada animacji "Co w duszy gra" 

Jak wspominaliśmy już na samym początku, Tomasz Kot nie jest jedyną gwiazdą polskiej wersji "Co w duszy gra". Disney Polska zgromadził prawdziwą plejadę legendarnych postaci i topowych artystów. W filmie "Co w duszy gra" z polskim dubbingiem usłyszymy m.in. Wojciecha Manna, Marka Niedźwieckiego, Hirka Wronę, Piotra Kędzierskiego i Krzysztofa Jankowskiego, a także Krzysztofa Zalewskiego, Pawła Domagałę i Igora Kwiatkowskiego. W duszę 22 wcieli się natomiast Joanna Koroniewska.

"Co w duszy gra" to najnowsze dzieło Kempa Powersa i Pete'a Doctera, laureata dwóch Oscarów za "Odlot" i "W głowie się nie mieści", który napisał również scenariusz do filmu wraz Mikem Jonesem. Producentką jest Dana Murray. Reżyserem polskiej wersji językowej "Co w duszy gra" został Wojciech Paszkowski, zaś polskie dialogi napisał Jan Wecsile.

"Co w duszy gra" - kiedy premiera?

"Co w duszy gra" na rynku amerykańskim trafi bezpośrednio na platformę streamingową Disney+. Na szczęście w Polsce nie ominie sal kinowych. Premiera najnowszej animacji Pixara w polskich kinach odbędzie się 25 grudnia 2020 roku.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.