Co wydarzyło się po napisach „Predatora”?

Robert Skowronski
02.12.2016 13:43
Co wydarzyło się po napisach „Predatora”? Fot. kadr z wideo

Kultowy film z Arnoldem Schwarzeneggerem z pogranicza science fiction i kina akcji wcale nie skończył się wraz z pojawieniem się na ekranie listy płac. Ta historia miała swój ciąg dalszy.

I nie, nie chodzi nam wcale o obraz Stephena Hopkinsa z 1990 roku, w którym pojawił się Danny Glover czy też kolejne filmy, jak „Obcy kontra Predator” czy „Predators”...

Myślicie, że międzygalaktyczny łowca unicestwił samego siebie zanosząc się wcześniej śmiechem? To zwykła ściema. Widzimy jak Arnie biegnie przez dżunglę, aby uniknąć siły wybuchu. Nie był on naocznym świadkiem całkowitej zagłady Predatora. Okazuje się, że przybysz nie z tego świata przeżył. Odniósł kilka obrażeń, ale czuje się całkiem nieźle po tej wyniszczającej walce, którą mogliśmy oglądać na ekranie.

To jednak nic w porównaniu ze spotkaniem ze swoimi pobratymcami. To ewidentnie ci popularni goście wśród kosmicznej rasy, reprezentujący archetyp szkolnej gwiazdy sportu, cheerleaderki i osiłka kradnącego innym drugie śniadanie. Wyśmiewają oni naszego biednego Predatora - że został pobity przez człowieka czy że nabrał się na sztuczkę z pokryciem ciała błotem.

Jednak ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Jeden z osiłków zapowiedział, że wybiera się do Los Angeles, a co go tam spotkało dowiadujemy się w „Predatorze 2”. Reszta też dostaje za swoje - patrz „Obcy kontra Predator” i spotkanie z ksenomorfami.

Czekamy na nową odsłonę „Predatora”, którą wyreżyseruje Shane Black. Szczegóły projektu już od jakiegoś czasu trzymane są w tajemnicy. Wydawało się, że wszystko zaczyna się krystalizować, kiedy ogłoszono, że Benicio Del Toro otrzymał główną rolę. Fox nawet zmieniło datę rozpoczęcia zdjęć, aby wpasować się w grafik aktora. Ten jednak zrezygnował z roli, ale jego miejsce zajął już Boyd Holbrook znany z serialu „Narcos”.

Film ma trafić do kin 9 lutego 2018 roku, zaś plan zdjęciowy ma ruszyć w lutym 2017. „The Predator” ma uwzględniać wydarzenia z obu części serii, a także z „Predators” z 2010 roku.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.