Co z kolejną częścią filmu "365 dni"? Blanka Lipińska uchyliła rąbka tajemnicy

Joanna Chojnacka
07.01.2021 14:12
Blanka Lipińska Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Blanka Lipińska zdradziła szczegóły dotyczące pracy nad kontynuacją filmu "365 dni". W tym roku produkcja jeszcze nie doczeka się premiery.

W sieci roi się od nienawistnych komentarzy skierowanych w stronę Blanki Lipińskiej i filmu na podstawie jej książki "365 dni". W kontekście produkcji mówi się o gloryfikacji kultury gwałtu i syndromu sztokholmskiego, mimo to jej popularność jest ogromna. Film okazał się najchętniej oglądaną produkcją 2020 roku w serwisie Netflix na całym świecie.

Nic więc dziwnego, że odpowiedzialna za całe zamieszanie Blanka Lipińska zdecydowała się na ekranizację kolejnej swojej książki. Czy ta okaże się kolejnym wielkim sukcesem? Przekonamy się, ale jeszcze nie w tym roku.

365 dni - kontynuacja. Ruszają zdjęcia do filmu

W rozmowie z Dzień Dobry TVN, autorka "365 dni" podkreśliła, że nie może doczekać się kolejnych godzin spędzonych na planie nowego filmu. Była bardzo podekscytowana, a nawet wyznała, że:

Tworzenie filmu to nie praca, to czysta przyjemność.

Polecamy

Jednak osoby, które czekają na kolejny film bazujący na erotycznym piórze Lipińskiej, będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Blanka zdradziła, że nie istnieje szansa na premierę ekranizacji jej kolejnej powieści w 2021 roku.

Premiera nie odbędzie się w tym roku, w tym roku wchodzimy na plan.

Polecamy
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.