Colin Farrell wystąpi w filmie Patryka Vegi u boku Alicji Bachledy-Curuś?

Natalia Hluzow
18.12.2017 12:04
Colin Farrell wystąpi w filmie Patryka Vegi u boku Alicji Bachledy-Curuś? Fot. kadr z wideo

To nie żart! Internet obiegła wieść, że w planowanej międzynarodowej produkcji Patryka Vegi wystąpi para dawnych kochanków.

Dotychczas w produkcjach Patryka Vegi zagrała tylko jedna gwiazda światowego formatu. Był to Ewan McGregor, który wystąpił w krótkometrażowym filmie „Czerwony punkt” obok stałej ekipy Vegi – Olgi Bołądź, Piotra Stramowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Janusza Chabiora i Andrzeja Grabowskiego. Teraz kolejny hollywoodzki aktor miałby zmierzyć się z twórczością Patryka Vegi i to u boku swojej dawnej ukochanej.

Mowa oczywiście o Colinie Farrellu, byłym partnerze i ojcu dziecka Alicji Bachledy-Curuś. Aktorka wystąpiła już raz w filmie Vegi i reżyser bardzo chwalił sobie tę współpracę. Czy jednak zrobi to jeszcze raz i czy będzie chciała pracować ze swoją dawną miłością?

Jak donosi Super Express, para miałaby ponownie spotkać się na planie filmu „Small World”, który jest kolejnym projektem, jaki Vega zamierza zrealizować po „Kobietach mafii”. Reżyser już jakiś czas temu zapowiedział, że jego nowy film skupiony wokół handlu dziećmi, którego akcja będzie rozgrywać się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA, ma być europejską koprodukcją z gwiazdami dużego formatu.

Czy jedną z tych gwiazd faktycznie okaże się Colin Farrell? Na razie informacji nie potwierdził ani reżyser, ani aktor, ani jego była partnerka. Niemniej, możemy być pewni, że jeśli tylko plotka ta okaże się być prawdą, Patryk Vega niezwłocznie poinformuje nas o tym w swoich mediach społecznościowych.

„Small World” ma opowiadać o zaginięciu 4-letniej dziewczynki porwanej z jednej z polskich wsi, której policja szuka od 14 lat. Vega swoim filmem chce tym razem zdemaskować mroczny światek handlu żywym towarem. Produkcja ma trafić na ekrany w 2018 roku. Wcześniej zobaczymy jednak ukończone niedawno „Kobiety mafii”, które zadebiutują na ekranie 23 lutego 2018 roku.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.