Córka Lenny'ego Kravitza zastąpi Johna Cusacka w nowej wersji „Przebojów i podbojów”

Sergiusz Kurczuk
26.09.2018 15:07
Córka Lenny'ego Kravitza zastąpi Johna Cusacka w nowej wersji „Przebojów i podbojów” Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/East News, kadr z filmu Przeboje i podboje

Disney przygotowuje nową, odświeżoną wersję filmu pod tytułem „Przeboje i podboje”. W głównej roli wystąpi Zoe Kravitz, która wcieli się w główną bohaterkę, zastępującą postać graną w oryginalne przez Johna Cusacka.

Jakiś czas temu świat obiegła wieść, że Disney stworzy reboot filmu „Przeboje i podboje” opartego na książce „Wierności w stereo” Nicka Hornby’ego. Produkcja ma być serialem, ukazującym jak bardzo związki damsko-męskie mogą być skomplikowane. Nowa wersja hitu zostanie opowiedziana z innej perspektywy. W filmie reżyserowanym przez Stephena Frearsa głównym bohaterem był Rob Gordon grany przez Johna Cusacka. Reboot ukaże historię z punktu widzenia kobiety. Twórcy wybrali już odtwórczynię głównej bohaterki. Będzie nią Zoe Kravitz - córka Lenny'ego Kravitza

„Przeboje i podboje” - Zoe Kravitz w reboocie filmu

Informację podał serwis NME. Bohaterka grana przez Kravitz podobnie jak Gordon, będzie prowadziła sklep z płytami. Co ciekawe, matka aktorki, Lisa Bonet wystąpiła w oryginalnej adaptacji jako jedna z bohaterek - Marie De Salle. 

„Przeboje i podboje” - kiedy premiera?

Produkcja ma się składać z 10 odcinków i zadebiutować w roku 2019 na powstającej platformie streamingowej Disneya. W przedsięwzięcie jest zaangażowany scenarzysta filmu Frearsa Scott Rosenberg. Sam John Cusack wypowiedział się na temat pomysłu w dość ostrych słowach. Skrytykował nową wersję „Przebojów i podbojów”, uważając, że Disney i tak to zepsuje. Aktor uważa, że w serial powinien być również zaangażowany autor książki „Wierności w stereo” Nick Hornby. W oryginalnej adaptacji powieści u boku Cusacka i Bonet wystąpili tacy aktorzy jak Jack Black czy Iben Hjejle. Na razie nie podano innych członków obsady serialu.

Oprócz „Przebojów i podbojów” na platformie Disneya zadebiutuje pierwszy aktorski serial dziejący się w świecie „Gwiezdnych Wojen” oraz nowe telewizyjne produkcje oparte na komiksach Marvela. W planach Disneya są również rebooty innych marek, takich jak „Muppety” czy „Potwory i Spółka”

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.