"Creed III" doczekał się pierwszych plakatów i daty premiery. Film zapowiada się świetnie

18.10.2022 15:56
"Creed III" doczekał się pierwszych plakatów i daty premiery. Film zapowiada się świetnie Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Michael B. Jordan v Jonathan Majors - taki konflikt zwiastują nam pierwsze plakaty "Creeda III", w którym tytułowy fighter zmierzy się z kolejnym przeciwnikiem z przeszłości...

Creed III - nowe plakaty potwierdzają datę premiery

Adonis Creed powraca i robi to w świetnym stylu - grający główną rolę Michael B. Jordan udostępnił w swoich mediach społecznościowych pierwsze plakaty, które przedstawiają nam głównych bohaterów nowej odsłony sagi, wspomnianego Creeda oraz Andersona Dame'a. W tej roli wystąpi Jonathan Majors.

Polecamy

Dowiedzieliśmy się, że nadchodząca odsłona sagi ze świata Rocky'ego zadebiutuje w kinach już wiosną 2023 roku, a już niedługo w sieci ma się pojawić zwiastun. Zanim ten się jednak zjawi, to poniżej możecie zobaczyć plakaty, które zdobyły dużą popularność w sieci:

Chociaż na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących "Creeda III" - spodziewamy się, że Anderson Dame będzie głównym antagonistą Adonisa i znając serię "Rocky", będzie w pewien sposób powiązany z "Clubberem" Langiem z "Rocky'ego III" (może będzie jego nieślubnym synem?).

"Creed III" będzie również pierwszą odsłoną serii, w której nie pojawi się Sylvester Stallone. Aktor postanowił oddać pałeczkę Michaelowi B. Jordanowi, dla którego film będzie też debiutem reżyserskim (historia lubi się powtarzać - w końcu Sly też wyreżyserował kilka poprzednich odsłon). Scenariusz napisali natomiast Keenan Coogler i Zach Baylin.

Polecamy

Creed III - obsada i data premiery

"Creedzie III" powrócą gwiazdy poprzednich filmów, czyli Tessa Thompson i Phylicia Rashad, które wcielały się w kolejno żonę i matkę Adonisa, a także Florian Munteanu (syn Ivana Drago). Antagonistą będzie natomiast wspomniany Jonathan Majors, a Adonisa Creeda znów zagra Michael B. Jordan.

Film "Creed III" ma zadebiutować w kinach już 3 marca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.