"Cruella" okazała się sukcesem - powstanie oczywiście 2. część filmu

07.06.2021 12:49
"Cruella" okazała się sukcesem - powstanie oczywiście 2. część filmu Fot. Walt Disney Studios // BEEM/Beem/East News

Kto by się spodziewał, że zarabiający miliony dolarów film z gwiazdorską obsadą doczeka się kontynuacji. DIsney już pracuje nad kolejną odsłoną "Cruelli".

Emma Stone jeszcze powróci jako Cruella - powstanie 2. odsłona filmu

Emma Stone dopiero zaczyna swoją przygodę jako Cruella De Mon. Jak podaje The Hollywood Reporter, Disney postanowił ruszyć już z tworzeniem kontynuacji filmu o ikoniczej przestępczyni. Według portalu, sequel zostanie przygotowany przez tych samych ludzi (reżysera Craiga Gillespiego oraz scenarzystę Tony'ego McNamarę), a w głównej roli powróci oczywiście Emma Stone.

Polecamy

Produkcja niecałe dwa tygodnie po premierze zarobiła na świecie ponad 87 milionów dolarów - warto zaznaczyć, że do sumy nie są dodane przychody z Disney+ (tam za wypożyczenie produkcji należy zapłacić aż 30 dolarów). 

Niestety, na razie nie mamy bladego pojęcia, o czym mógłby opowiedzieć sequel "Cruelli".

Polecamy

Nowa produkcja Disneya przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych postaci w kanonie Imperium Myszki Miki, Cruelli de Mon. Akcja "Cruelli" rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji. Opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom.

Dziewczyna zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok Baronessy von Hellman, legendarnej projektantki, granej przez Emmę Thompson. Ich relacja wprawi w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą.

"Cruella" pojawiła się w kinach 28 maja 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.