Cyfrowa dystrybucja z najlepszym wynikiem w dziejach. Które filmy oglądamy najchętniej?

26.03.2020 12:28
Foto: Shutterstock/ zdjęcie poglądowe|undefined Fot. Shutterstock/ zdjęcie poglądowe

Pandemia koronawirusa przyczyniła się do wzrostu popularności platform VoD. Po które filmy internauci sięgają najczęściej? Znamy 10 tytułów.

Amerykański serwis FandangoNow pochwalił się właśnie najlepszym wynikiem finansowym w historii swojego istnienia. Poznaliśmy też tytuły 10 filmów, które cieszą się obecnie w sieci największą popularnością. Miejsce pierwsze to nie lada niespodzianka!

Cyfrowa dystrybucja z najlepszym wynikiem w dziejach. Które filmy oglądamy najchętniej?

W dobie pandemii koronawirusa i związanej z nią kwarantanny serwisy VoD przeżywają prawdziwy wzrost popularności. Gdy kina są pozamykane, a opuszczanie domowego zacisza nie jest wskazane, znacznie chętniej (i częściej) sięgamy po produkcje dostępne na wszelkiej maści platformach streamingowych. 

Przeczytaj także

Udostępnianie najnowszych hitów kinowych przyniosło serwisowi FandangoNow rekordowe wyniki finansowe. Przedstawiciel serwisu, Erik Davis, pochwalił się tym osiągnięciem za pośrednictwem Twittera. Opublikował przy tym listę 10 filmów, które internauci wykupywali lub wypożyczali najchętniej.

Przeczytaj także

Co ciekawe, na miejsce pierwszym nie uplasowała się ani nowa animacja Pixara, ani najnowsza odsłona "Gwiezdnych wojen". Pierwsze miejsce przypadło horrorowi "Niewidzialny człowiek". Pełna lista prezentuje się następująco:

  1. "Niewidzialny człowiek"
  2. "Naprzód"
  3. "Jumanji: Następny poziom"
  4. "The Hunt"
  5. "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie"
  6. "Emma"
  7. "1917"
  8. "Tajni i fajni"
  9. "Na noże"
  10. "Tylko sprawiedliwość"

Zobacz też: Dystrybutor Kino Świat udostępnił za darmo 27 filmów i seriali. Gdzie je znajdziecie? 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.