Członkowie Suicide Squad pojawią się w nowych "Strażnikach Galaktyki"? James Gunn uchyla rąbka tajemnicy

16.09.2021 13:02
Członkowie Suicide Squad pojawią się w nowych "Strażnikach Galaktyki"? James Gunn uchyla rąbka tajemnicy Fot. Invision/Invision/East News

Gunn przedstawił światu swój ostatni film "The Suicide Squad" w sierpniu 2021 roku, niedawno ruszyły prace nad "Peacemakerem", a teraz reżyser powoli zabiera się za pisanie "Strażników Galaktyki 3". Co na nas czeka?

James Gunn o niespodziankach w Strażnikach Galaktyki 3

James Gunn niedawno zaczął pracować nad filmem "Strażnicy Galaktyki 3", przedstawiając fanom stosy papierów z kadrami i storyboardami, które zostaną przeniesione do rzeczywistości już niedługo. To spowodowało, że widzowie zaczęli zasypywać reżysera pytaniami o plany, a Gunn nawet odpowiedział kilku osobom.

Polecamy

Jednym z najlepszych pytań było to, czy w "Strażnikach..." pojawią się jacyś aktorzy, których widzieliśmy w niedawnym "The Suicide Squad". Aktor zareagował bardzo entuzjastycznie:

- Czy zamierza pan zaprosić jakichś aktorów/aktorki z Suicide Squadu do Strażników?
- Jest takie ogromne prawdopodobieństwo.

Gunn niedawno podzielił się z podcastem Happy Sad Confused, że był zdziwiony, iż nikt nie zauważył Pom Klementieff w "The Suicide Squadzie", gdy film zadebiutował w kinach oraz na HBO Max:

Ludzie wiedzą, że prawie obsadziłem Dave'a Bautistę w jednej z głównych ról, ale niestety nie dał rady tego wcisnąć do swoich planów. Ale oprócz tego, w filmie pojawia się Pom i nikt kompletnie tego nie zauważył... Przeczytałem jakieś setki recenzji i to mnie najbardziej zdziwiło. Zwłaszcza, że to nie było subtelne!

Polecamy

Klementieff pojawia się na ekranie przez moment, kiedy grupa pojawia się w barze w Corto Moltese. Aktorka wciela się w główną tancerkę i jest na ekranie przez kilka dobrych sekund:

"Strażnicy Galaktyki 3" zadebiutują w kinach 5 maja 2023 roku. Zanim do tego dojdzie, HBO Max ma przedstawić światu "Peacemakera", którego James Gunn jest producentem wykonawczym i współtwórcą. Wyreżyserował również odcinek pilotażowy serialu. Produkcja ma zadebiutować jeszcze w 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.