Czołówka „Z archiwum X” na kolorowe sny

Aleksandra Degórska
27.01.2016 16:55
|center Fot. kadr z wideo; David Shankbone, CC-BY-3.0; Gage Skidmore, CC-BY-SA-2.0

Dzieciaki lubią słuchać na dobranoc historii nie z tej ziemi. Ciekawe, czy przy takim akompaniamencie naprawdę szybko zasną...

Macie nieznośnego urwisa, który niekoniecznie chce się grzecznie kłaść spać po dobranocce? Najchętniej siedziałby dalej z Wami przed telewizorem i oglądał filmy przeznaczone dla nieco starszych widzów? Wiemy, co może przekonać ich do wcześniejszego pójścia grzecznie do łóżka.

Projekt Twinkle Twinkle Little Rock Star zajmuje się przerabianiem znanych numerów na kołysankowe wersje. W swoim katalogu ma spory wybór repertuaru i każdy fan różnych gatunków muzycznych, takich jak chociażby punk, rock czy metal, może znaleźć coś dla siebie.

Również fani filmów oraz seriali mogą być usatysfakcjonowani, bowiem powstały usypiające wersje utworów ze znanych obrazów, jak „Grease”, „Igrzyska Śmierci” czy z bajek Disneya. To jeszcze nic. Co powiecie na kołysankowe wersje numerów z dzieł science fiction? Niepokojąca melodia z serialu „Z archiwum X” stworzona przez Marka Snowa zmieniła się w subtelny utwór, przy którym nawet najbardziej rozbrykane urwisy od razu przytną komara.

Posłuchajcie kompozycję z tego serialu w naprawdę sennej wersji:

Numer pochodzi z krążka „Sci Fi Lullaby”. Z jakich jeszcze filmów i seriali sci-fi pochodzą utwory na tej płycie?

Tracklista:

 1. Gwiezdne Wojny
 2. E.T.
 3. Bliskie spotkania trzeciego stopnia
 4. Piosenka miłosna z Łowcy Androidów
 5. Harry Potter
 6. Gwiezdne wrota
 7. Gwiezdne wojny, część V: Imperium kontratakuje
 8. Władca Pierścieni
 9. Avatar
 10. Star Trek
 11. Park Jurajski
 12. Powrót do przyszłości
 13. Battlestar Galactica
 14. Z archiwum X
 15. 2001: Odyseja kosmiczna

Dorośli fani natomiast mogą cieszyć się z powrotu „Z archiwum X” po 14 latach na ekrany telewizorów. Jak na razie zaplanowana jest sześcioodcinkowa miniseria. Do tej pory powstało ponad 200 odcinków serialu i jeśli nowe przygody agentów FBI przypadną do gustu publiczności, możliwe, że pojawią się kolejne epizody.

Skoro dzieciaki już poszły spać, to może i starsi posłuchaliby czegoś na dobranoc? Twinkle Twinkle Little Rock Star spieszy z pomocą i serwuje Wam repertuar takich kapel, jak chociażby Queens Of The Stone Age, Faith No More, Megadeth, Rage Against The Machine, Def Leppard czy Joy Division w relaksujących aranżacjach.

Dobranoc!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.