Czy Bill Murray wystąpi w nowych "Pogromcach duchów"?

16.05.2019 14:12
Bill Murray (Pogormcy duchów)|undefined Fot. kadr z filmu Pogormcy duchów

Trwają prace nad 3. częścią "Pogromców duchów". Fani serii zastanawiają się, czy Bill Murray powróci jako Peter Venkman. Aktor udzielił odpowiedzi na pytanie.

Seria "Pogromcy duchów" w 2019 roku skończyła 35 lat. Z tej okazji twórcy postanowili stworzyć kontynuację, która skupi się na młodym pokoleniu duchołapaczy. Miłośnicy dwóch oryginalnych filmów zastanawiają się, czy w obsadzie znajdzie się miejsce, dla aktorów, którzy wcielali się w pierwszych pogromców duchów. Pytanie zadano Billowi Murrayowi, który gra jednego z głównych bohaterów - doktora Petera Venkmana. Czy aktor powróci w 3. części "Pogromców duchów"?

Przeczytaj także

"Pogromcy duchów 3" - Bill Muray powróci do roli Petera Venkmana?

Bill Murray jest gościem 72. festiwalu filmowego w Cannes. Wydarzenie otwierał nowy film Jima Jarmuscha pod tytułem "Dead Don't Die", w którym gwiazdor gra jedną z głównych ról. Podczas jednego z wywiadów Murray został zapytany przez redakcję IndieWire, czy wystąpi w nadchodzącej części "Pogromców duchów". W końcu zaliczył występ gościnny w dość kiepsko ocenianym damskim remake'u serii.

Wystąpiłem w tamtym filmie, ponieważ mnie o to poproszono i wiedziałem, że nie mogę odmówić, bo odebrano by to jako nielojalność wobec tamtej produkcji. Pomyślałem, że nie ma problemu, mogę ich wesprzeć, ponieważ wspieram tych twórców jako ludzi. Więc wystąpiłem w tamtym filmie i mogę wystąpić w tym kolejnym.

Ta seria opłaciła studia mojego syna. Zrobiliśmy to. Jesteśmy dozorcami tego zjawiska. To była wielka przyjemność i naprawdę fajnie pracowało się nad tym filmem. To prawdziwy film z naprawdę zabawnymi momentami.

Wygląda więc na to, że na razie Murray nie dostał propozycji udziału w filmie reżyserowanym przez  Jasona Reitmana. Prawdopodobnie to kwestia czasu, ponieważ producentem nadchodzącej kontynuacji jest twórca oryginalnej serii - Ivan Reitman. Nawet jeśli rola Murraya w "Pogromcach duchów 3" będzie ograniczać się do cameo, fani dwóch pierwszych części docenią ten gest twórców.

"Pogromcy duchów 3" - kiedy premiera?

O tym, czy nowa wersja filmu o naukowcach łapiących rozmaite stwory zagrażające śmiertelnikom spodoba się krytykom i widzom, dowiemy się dopiero za jakiś czas. Na razie tytuł jest w fazie preprodukcji. Planowana data premiery "Pogromców duchów 3" została ustalona na 3 lipca 2020 roku, a więc na nowe przygody duchołapaczy musimy poczekać jeszcze ponad rok.

>>Zobacz też: Zmarły Harold Ramis pojawi się w filmie „Pogromcy duchów 3”?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.