Czy Danny DeVito zostanie Wolverinem w MCU? Tego chcą tysiące fanów aktora

22.05.2019 11:19
Danny DeVito|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Za jakiś czas w filmach Marvel Studios zadebiutują X-Men. Fani zastanawiają się, kto zagra nowego Wolverine'a. Pojawił się pomysł na angaż Danny'ego DeVito.

Studio Fox niedługo wyda film "Dark Phoenix", który będzie zakończeniem 20-letniej serii o kinowych przygodach X-Men. Po przejęciu Fox przez Disneya pojawienie się mutantów w MCU jest tylko kwestią czasu, co potwierdził szef Marvel Studios Kevin Feige. Dla wielu fanów Hugh Jackman był idealnym odtwórcą jednego z najpopularniejszych członków grupy - Wolverine'a. Gwiazdor zakończył jednak przygodę z Loganem. W związku z tym miłośnicy Rosomaka od wielu miesięcy zastanawiają się, kto wcieli się w kanadyjskiego superbohatera. Najnowsza propozycja jest dość zaskakująca, bo chodzi o... Danny'ego DeVito.

Przeczytaj także

Danny DeVito jako Wolverine w filmach MCU?

Aby być o krok od ziszczenia angażu DeVito w roli Logana, fani aktora stworzyli internetową petycję. Jej autor uważa, że 72-letni komik jest jedynym sensownym wyborem po tym, jak Jackman pożegnał się z Wolverinem. Apel trafił na portal Change.org i zawiera nie tylko rzeczową argumentację, ale również grafikę przedstawiającą DeVito jako groźnego mutanta.

Danny DeVito jako Wolverine Fot. foto: Change.org

Tylko jeden człowiek jest w stanie przejąć tron po Hugh Jackamnie. Uważamy, że jeśli Wolverine ma się pojawić w Marvel Cinematic Universe, jedyną osoba, która będzie w stanie udźwignąć ten ciężar, jest Danny DeVito. 

Petycja wystartowała W pierwszej połowie maja 2019 roku. W ciągu dwóch tygodni jej autorzy zdobyli poparcie od ponad 10 tysięcy użytkowników. Celem jest 15 tysięcy podpisów. Oczywiście zdobycie tego pułapu nie gwarantuje tego, że DeVito zagra Wolverine'a, ale zawsze można pomarzyć. Jakby nie patrzeć, wzrost i wiek aktora prawie się zgadzają z komiksowym pierwowzorem, więc kto wie, może twórcy nowych "X-Manów" rzeczywiście wezmą jego angaż pod rozwagę.

X-Men - kiedy mutanci zadebiutują w MCU?

Chociaż prawa do Fantastycznej Czwórki i X-Men należą już od kilku miesięcy do Disneya, twórcy MCU na razie nie spieszą się z ich wykorzystaniem. W najbliższej przyszłości zrealizują wcześniej zapowiadane produkcje, opowiadające o przygodach dobrze znanych i zupełnie nowych herosów. Na nową wersję X-Men będziemy musieli więc poczekać kilka lat. Fani mutantów będą mieli okazję zobaczyć najnowszy film o X-Men już za kilka tygodni. "Dark Phoenix" trafi na ekrany polskich kin 7 czerwca 2019 roku.

>>Zobacz też: Powstała petycja o stworzenie nowej wersji "Avengers: Endgame"<<

 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.