Czy Danny Trejo jest psychopatą w horrorze „Murder In The Woods”?

Sergiusz Kurczuk
24.11.2017 14:38
Czy Danny Trejo jest psychopatą w horrorze „Murder In The Woods”? Fot. kadr z filmu Murder In The Woods

W filmie „Murder In The Woods” nocna zabawa pełna seksu i używek szybko przeradza się w krwawą masakrę. Kto stoi za zabójstwami dokonywanymi w leśnej chacie? Zobacz zwiastun slashera.

Pewnej zimnej nocy w 2006 roku w chacie postawionej w leśnych ostępach doszło do zagadkowej śmierci. Policja doszła do wniosku, że dokonano zbiorowego samobójstwa i zamknęła śledztwo. Przeszłość jednak nie daje o sobie zapomnieć a mroczne sekrety przerażającego zdarzenia sprzed lat, wydają się nadal aktualne. Tak mniej więcej wygląda zapowiedź fabuły nowego filmu meksykańskiego reżysera Luisa Igi. „Murder In The Woods” to kolejny krwawy horror, w którym poznajemy grupę nastolatków. Dzieciaki wyruszają do opuszczonej chaty, usytuowanej na odludziu. Beztroską zabawę szybko przerywa makabryczne odkrycie - w chacie pojawiają się zwłoki. 

W sieci zaprezentowano plakat oraz zwiastun filmu. 

Murder In The Woods Fot. foto: materiały promocyjne

W filmie występują José Julián, Jeanette Samano, Chelsea Rendon, Catherine Toribio, Kade Wise, Jordan Diambrini, Soledad St. Hilaire, Kurt Caceres oraz znany z roli w filmie „Maczeta” Danny Trejo. Zwiastun sugeruje, że to właśnie grany przez aktora Sheriff Lorenzo jest odpowiedzialny za makabryczne zbrodnie. Czy rzeczywiście tak jest? A może twórcy tylko manipulują widzem? 

Światowa premiera filmu odbyła się 25 października 2017 roku. Na razie nie wiadomo, czy „Murder In The Woods” trafi na jakąś platformę VOD. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.