Czy "Deadpool 3" w końcu powstanie? Ryan Reynolds rozwiał wszelkie wątpliwości

28.12.2019 10:11
Foto: materiały prasowe 20th Century Fox|undefined Fot. materiały prasowe 20th Century Fox

Fani "Deadpoola" od dłuższego czasu zachodzą w głowę, czy ukaże się kolejna odsłona. Odtwórca tytułowej roli udzielił na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi.

"Deadpool" to produkcja uznawana powszechnie za jedną z najlepszych komiksowych adaptacji. Wszystko za sprawą nieszablonowości, odwagi i naśmiewania się z prawideł rządzących kinem superbohaterskim. Film Tima Millera doczekał się jednej kontynuacji, lecz po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya kolejna odsłona stanęła pod znakiem zapytania. Do teraz.

Co z "Deadpoolem 3"? Ryan Reynolds rozwiał wszelkie wątpliwości

O trzeciej części "Deadpoola" mówiło się nieoficjalnie od dłuższego czasu. Aktorzy związani z produkcją wyrażali chęć i nadzieję na powrót. Nie padły jednak żadne konkrety. Ten stan rzeczy uległ zmianie w dniu wczorajszym, gdy odtwórca głównej roli wziął udział w świątecznym wydaniu talk-shaw "Live With Kelly and Ryan"Podczas rozmowy zapytano wprost - Czy "Deadpool 3" powstanie? Odpowiedź Ryana Reynoldsa była prosta i jednoznaczna.

Tak. Pracujemy nad tym aktualnie z całym zespołem. Teraz należymy do Marvel [Studios - przyp. red.], więc weszliśmy już do wielkiej ligi. Ale tak, pracujemy nad tym.

Zobacz też: Jak wyglądałby zespół Guns N' Roses, gdyby grał w nim Deadpool? 

Powyższe stwierdzenie potwierdza zatem miesiące spekulacji. O tym, jakim zmianom ulegnie seria o wyszczekanym antybohaterze po dołączeniu do MCU przekonamy się na późniejszym etapie produkcji.

Zobacz też: Top 7 - Najlepsze filmy, w których zagrał Ryan Reynolds. "Deadpool" i inne 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.