Czy Finn i Poe zostaną parą w „Ostatnich Jedi”? John Boyega skomentował teorie fanów

Natalia Hluzow
13.12.2017 17:25
Czy Finn i Poe zostaną parą w „Ostatnich Jedi”? John Boyega skomentował teorie fanów Fot. kadr z filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”

Ekranowy Finn wypowiedział się na temat relacji łączącej dwójkę bohaterów.

Finn i Poe należą do czołówki bohaterów nowej trylogii „Star Wars”. Obaj pojawili się po raz pierwszy w „Przebudzeniu mocy” i momentalnie wzbudzili sympatię nie tylko w widzach, ale też w sobie nawzajem. Świeżo upieczeni kumple stworzyli doskonale zgrany duet. Do tego stopnia, że niektórzy widzowie zaczęli marzyć o tym, by Finn i Poe stali się parą w romantycznym tego słowa znaczeniu. W sieci zaczęły pojawiać się fanarty i przeróbki prezentujące romans bohaterów, a rzekoma para otrzymała nawet wspólne ksywki – „finnpoe” i „stormpilot” – które fani umieszczają pod zdjęciami, rysunkami i materiałami wideo sugerującymi ich związek.  

John Boyega, aktor wcielający się w Finna, już nie raz dowiódł, że ma olbrzymi dystans do tego typu teorii. W ostatnim wywiadzie dla Mashable wyjawił natomiast, że fani dowiedzą się ostatecznie, co łączy parę bohaterów:

Zobaczyłem film i potwierdzam, że w „Ostatnich Jedi” będzie to potwierdzone – będziecie wiedzieć dokładnie, w którą stronę to zmierza. Naprawdę, będziecie wiedzieć, kiedy tylko obejrzycie film będziecie wiedzieć.

Teoria, że Finn i Poe są homoseksualistami, których łączy coś więcej niż przyjaźń jest tak naprawdę mało prawdopodobna, ale kto wie, jakie rozwiązania przyniesie najnowsza część „Star Wars”. Jak wiadomo, w nowej trylogii nie pojawił się jeszcze żaden wątek miłosny, więc może to właśnie Finnpoe wypełni tę lukę…

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” odbędzie się już jutro, 14 grudnia 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.