Czy Jason Momoa założy oryginalny, komiksowy strój w „Aquamanie”?

Kamil Kacperski
12.02.2018 11:20
Czy Jason Momoa założy oryginalny, komiksowy strój w „Aquamanie”? Fot. kadr z filmu

Po sieci zaczęły krążyć zdjęcia figurki z filmu „Aquaman”, która przedstawia Arthura Curry'ego ubranego w klasyczny pomarańczowo-zielony strój, doskonale znany wszystkim fanom komiksów o podwodnym superbohaterze.

Reżyserowany przez Jamesa Wana „Aquaman” jest jedynym filmem ze stajni DC zaplanowanym na 2018 rok. W związku z tym, na twórcach ciąży odpowiedzialność, by stworzyć dobry film, aby ich marka pozostała silna. Zwłaszcza, że konkurencja nie śpi - Marvel wydaje w tym roku „Avengers: Infinity War”, będące kumulacją ich dziesięcioletniej filmowej historii.

Reżyser James Wan wydaje się być jednak odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku. To on jest odpowiedzialny za wszystkie decyzje dotyczące „Aquamana” i to również on postanowił, że król Atlantydy musi wyglądać jak na władcę przystało. A jakie barwy Jego Królewska Mość lubi najbardziej? Pomarańczowy i zielony. 

foto: reddit Fot. foto: reddit

Aquaman w klasycznym stroju

Figurka nie oddaje w pełni kolorystyki stroju Arthura Curry'ego, nie mniej jednak daje pierwszy dobry rzut oka na to, jak Aquaman będzie wyglądał w swoim solowym filmie. Zielona kolorystyka pasuje definitywnie do stroju Mery (Amber Heard), która w „Lidze Sprawiedliwości” odziana była właśnie w takiego koloru pancerz.

Górna część stroju na tym zdjęciu wydaje się być jednak bardziej złota, niż pomarańczowa, ale może to jedynie wina oświetlenia. Pełną odpowiedź powinniśmy dostać już niedługo, ponieważ film zakończył zdjęcia i obecnie znajduje się w fazie postprodukcj. To oznacza, że w niedalekiej przyszłości DC i Warner Bros udostępni pierwszy zwiastun „Aquamana” z Jasonem Momoa w roli tytułowej. Premiera filmu odbędzie się 21 grudnia 2018 roku.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.