Czy Kylo Rena czeka odkupienie na miarę Anakina? Adam Driver skomentował tę kwestię

06.12.2019 13:47
Foto: materiały prasowe/ Lucasfilm/ Disney|undefined Fot. materiały prasowe/ Lucasfilm/ Disney

Z okazji zbliżającej się premiery IX epizodu "Gwiezdnych wojen", odtwórca roli Kylo Rena skomentował teorie fanów o możliwym odkupieniu win przez jego bohatera.

Premiera IX epizodu "Gwiezdnych wojen" już lada dzień. Z tej okazji odtwórca jednej z głównych ról postanowił zabrać głos w sprawie fanowskich teorii związanych z jego postacią. Czy Kylo Rena czeka odkupienie na miarę jego dziadka, Anakina Skywalkera?

Adam Driver o ewentualnym odkupieniu Kylo Rena

Fani "Gwiezdnych wojen" lubią spekulować na temat powrotu Kylo Rena na Jasną Stronę Mocy. Jego historia potoczyłaby się wówczas śladem jego dziadka, Dartha Vadera. Anakin Skywalker pokonując Imperatora Palpatine'a powrócił na właściwą ścieżkę, odkupując przy tym swoje winy. To sprawiło, że Darth Vader zyskał ostatecznie miano tragicznego antybohatera, a nie złoczyńcy. Czy to samo czeka Kylo Rena? Adam Driver udzielił ostatnio wywiadu, w którym wyjaśnił, jak on to widzi. I nie popiera zdania fanów.

Przeczytaj także

Adam Driver wyraźnie podkreślił, że Kylo Ren to nie Anakin, a fanowskie teorie nie przypadły mu do gustu. Na pytanie dziennikarza o możliwe odkupienie win przez jego bohatera, Driver rzucił krótkie "Niby jakie winy miałby odkupić?". Następnie rozwinął jednak swoją myśl tłumacząc, że Kylo to zupełnie inny bohater niż jego przodek i fani nie mają co liczyć na podobny finał jego historii.

Kylo Ren posiada zupełnie inną tożsamość i definicję tego, czym jest odkupienie. Z jego puntu widzenia wygląda to inaczej. Nie wydaje mi się, żeby pojawiały się u niego mysli o odkupieniu. On nie widzi wszystkich tych wydarzeń tak jak inni, rozumiesz? Zna tylko własny punkt widzenia.

Przeczytaj także

Aktor odniósł się również do spekulacji w kwestii potencjalnego romansu na linii Kylo-Rey. Adam Driver nie uważa by była to relacja stricte romantyczna, a jej największą zaletą jest fakt, iż ma wiele oblicz i nie da się jej zamknąć w żadnych ramach. To relacja, która stale ewoluuje i zmienia się w zależności od sytuacji.

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zadebiutuje w polskich kinach już 20 grudnia 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy Daisy Ridley, Adama Drivera, Oscara Isaaca, Johna Boyegę, Billy'ego Dee Williamsa i Carrie Fisher.

Zobacz też: "Gwiezdne Wojny" - zobacz wzruszające wideo podsumowujące historię kosmicznej sagi

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.