Czy Luke i Leia spotkają się w filmie „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”? Rian Johnson zdradza szczegóły VIII epizodu

Sergiusz Kurczuk
22.11.2017 13:14
Czy Luke i Leia spotkają się w filmie „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”? Rian Johnson zdradza szczegóły VIII epizodu Fot. Disney/East News, kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Rian Johnson skomentował szczegóły nadlatującego z prędkością imperialnego krążownika filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. Co zdradził reżyser?

„Ostatni Jedi” zbliża się dużymi krokami. Niedawno pisaliśmy o zupełnie nowym stworzeniu w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”, a także zaprezentowaliśmy kolejne zdjęcia z nadchodzącego epizodu. Tym razem mamy dla was fragment rozmowy z reżyserem. Nowa trylogia „Star Wars” ucieszyła wszystkich fanów oryginalnych filmów. Na duży ekran powróciły dobrze znane postacie. Po wielu latach znowu mogliśmy zobaczyć Hana Solo, księżniczkę Leię, Luke'a Skywalkera czy Chewbaccę. Niestety wątki wszystkich bohaterów nie były ze sobą bezpośrednio splecione. Wiadomo, że w filmie „Ostatni Jedi” grany przez Marka Hamilla Luke Skywalker odegra większą rolę niż w poprzedniej części. Nasuwa się więc pytanie, czy Luke i Leia w końcu spotkają się po latach?

Luke i Leia EW Fot. foto: materiały prasowe

Na jednej z okładek Entertainment Weekly widzimy rodzeństwo stojące ramię w ramię. W rozmowie z reżyserem filmu Rianem Johnsonem pojawiła się więc kwestia spotkania bliźniaków po latach. Reżyser nie chciał potwierdzić czy zobaczymy podobną scenę w nowej części „Star Wars”. 

Miło jest ich widzieć razem na okładce. Nawet jeśli spotkają się tylko w ten sposób. 

Ochoczo potwierdził jednak, że w filmie nie zobaczymy innej znanej dobrze postaci - Lando Calrissiana granego przez Billy'ego Dee Williamsa. 

Nie ma go w filmie i tak naprawdę nigdy go nie miało w nim być. To znaczy, uwielbiam tę postać. Byłoby fajnie go zobaczyć, ale po prostu nie jest elementem, który ma swoje miejsce w tej historii. Billy szanuje decyzję studia, ale z chęcią wystąpiłby w jakimkolwiek filmie z serii „Star Wars”.

Czy Billy Dee Williams zagra jeszcze szarmanckiego przemytnika? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Jednak Ron Howard, twórca spin-offa o młodości Hana Solo potwierdził, że młody Lando pojawi się w jego filmie. W postać wcieli się Donald Glover. Czy Luke i Leia spotkają się po 34 latach na kinowym ekranie? Dowiemy się już 14 grudnia 2017 roku

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.