"The Walking Dead": czy koronawirus "zabije" film o Ricku Grimesie? Są nowe informacje

20.07.2020 13:36
Foto: materiały prasowe AMC|undefined Fot. materiały prasowe AMC

Czy koronawirus powstrzyma Ricka Grimesa przed powrotem na ekran? Producent skomentował przyszłość filmu. 

Choć Rick Grimes zniknął z serialu "The Walking Dead" w ubiegłym sezonie, główny bohater opowieści nie poniósł śmierci. Jego historię mamy poznać w pełnometrażowym filmie. Pojawiło się jednak podejrzenie, że ten ostatecznie nie powstanie, gdyż studio porzuci projekt w wyniku konsekwencji związanych z pandemią koronawirusa. Producent rozwiał wszelkie wątpliwości.

"The Walking Dead" - co z filmem o Ricku? 

Wielu fanów zachodzi w głowę, jak potoczyły się dalsze losy Ricka. Gdzie zabrał go helikopter? Czy poznał nową (przyjazną) grupę ocalałych? Co z Jadis? Na wszystkie te, i wiele innych, pytań odpowiedzieć ma film kinowy z Rickiem w roli głównej. Czy koronawirus powstrzyma Grimesa przed powrotem? Absolutnie nie.

David Alpert to współzałożyciel studia Skybound Entertainment, które zajmuje się produkcją niezatytułowanego jeszcze filmu. Zdradził on, że projekt wciąż jest w planach i gdy tylko zrobi się bezpiecznie, prace ruszą pełną parą.

Jesteśmy zdeterminowani, by wrócić do pracy i ruszyć z tym projektem. Szykujemy coś naprawdę ekscytującego, a przy tym zupełnie innego. Już nie mogę się doczekać, byśmy mogli to nakręcić. Teraz jednak musimy czekać, aż będzie to bezpieczne.

Przeczytaj także

Głos w sprawie zabrał także Robert Kirkman - twórcza komiksowego pierwowzoru "The Walking Dead", który również bierze udział w pracach nad filmem. 

Powiedziałbym nawet, że ta pandemia sprawi, iż wiele filmów będzie lepszych. Do nich właśnie należeć będzie ten o Ricku Grimesie, gdyż mamy więcej czasu na dopracowanie szczegółów i zapięcie wszystkiego na ostatni guzik. 

 

Pandemia koronawirusa wstrzymała produkcję serialu "The Walking Dead". Finałowy odcinek 10. sezonu (który miał zadebiutować wiosną) ukaże się dopiero na jesieni. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia do kolejnej serii.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.